Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy az idősebb fiúk komolyan vegyenek? 15/L

Figyelt kérdés

Nem kérek az olyan üzenetekből, hogy "foglalkozz a korosztályoddal","menj tanulni", és társai.

Szeretnék egy komoly barátot. Lehet, hogy van olyan ritka eset a korosztályomban, aki megfelelne az igényeimnek, elég komoly lenne. De inkább az idősebbeknél keresgélek. Elegem van, hogyha próbálkozok egy srácnál, aki 17-18 éves, kisgyereknek néz. Nem viselkedek úgy, mégis annak kezelnek. Komoly érzelmeket fűztem egy sráchoz, aki 18 éves. Nyitott felém, találkozgattunk, de nem voltak komolyabb szándékai. Elhiszem, hogy neki nő kell, de miért nem vagyok jó? Állítom, agyilag több 18 évesnél érettebb lehetek, nem vagyok az a tipikus tiniribanc, és mégis úgy veszem észre, hogy még azokat is felnőttebbként kezelik, mint engem. Nem nézek ki fiatalabbnak, sőt, mondták már, hogy ha nagyon akarják, kinézeik belőlem a 17-et is. Mit csináljak, hogy mégis komolyan vegyenek?


2013. febr. 10. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezért semmit tenned, csak várnod. Pár évet...
2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akar tőles semmi akkor nem akar.
2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nőj fel... Azaz várj még pár évet. Akkor komolyan vesznek. Most azért nem mert igazuk van abban, hogy gyerek vagy még. Attól, hogy te nagylánynak érzed magad és úgy gondolod készen állsz bármilyen komoly kapcsolatra, még nem így van.

Meglehet, hogy tényleg érettebben gondolkozol mint a társaid, de ez még koránt sem ellensúlyozza a korodat. Bocs, de ez a piszok igazság.

25F

2013. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, értem én, csak jó lenne, ha lenne valaki, aki feltétel nélkül elfogadna olyannak, amilyen vagyok, akire felnézhetnék, akihez odabújhatnék, csakhogy a korosztályomban nem találok olyant, aki jelenleg nem csak a szexre megy, a nagyobbak meg ugye nem vesznek komolyan. Az összes barátnőmnek van valakije, és néha kicsit lehangoló azt hallgatni, hogy nekik milyen jó, és közben arra gondolni, hogy nekem nincs senkim.
2013. febr. 10. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is(mint sok minden más)a kisugárzáson múlik.Legyél határozott,bízz magadban,NE VIHOGJ,mint egy óvodás.Céltudatosság,komolyság,nőies öltözködés és viselkedés-kb ez lehet a "titok".Van egy barátnőm(velem egy idős),nem tudom hogy csinálja, de annyira NŐ,hogy az elképesztő.(mellesleg 23/24 éves barátja van, tök jól megvannak.:D) 15L

ui.:azért lazulj is néha,nem jó,ha túl feszes/görcsös vagy. Ja,és szerintem ne erőltesd magadra ezt a hejj de nagy komoly nőiességet,ha alapvetően nem ilyen "beállítottságú" vagy

2013. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval csak az a helyzet, hogy mindenkinek van van csak neked nincs?! Ne légy tömegcikk. Nézz magadba és döntsd el, tényleg akarod e. Ha nem vagy csúnya, akkor tuti lenne pasid ha igazán akarnál. De valószínű csak a fenti helyzet van. Divatból, meg azért, hogy ne lógj ki a sorból pasit tartani butaság.
2013. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Küldesz képet? :)

17f, bp

2013. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj,gyerek vagy,érzelmileg,értelmileg éretlen,élet tapasztalatod szinte nulla,attól,hogy testileg talán fejlettebb vagy az nem jelent semmit.Egy 14-15 éves messze van a nőtől,több szempontból is,légy türelmes érsz pár évet és rögtön nem lesz probléma azzal,hogy a 17-18 éveseknek tetsszél.
2013. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 10. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne nagyon akarj változni, mert a leírás alapján értelmes lánynak tűnsz. Én komolyan tudom venni a nálam jóval fiatalabb lányokat is, ha bizonyítják, hogy valóban komolyan vehetőek. :)
2013. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!