Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Mit tegyek? Fb-on sem úgy ír vissza (smilek mondatok hosszúsága) szerinte én másik csajjal vagyok együtt mert a csaj csúnyán sunyin nézett rá nem mondja annyiszor hogy szeret szóvá tettem azóta feszt mondja.

Figyelt kérdés
Sexért sem rajong már annyira sokszor hozzám sem búj eddig feszt azért harcolt hogy háton aludjak és ő hozzám bújhason tegnap este a hasára feküdtem és háton aludt egy szóval nem mondta hogy menyek vissza azt mondta hogy fáradt, de ugyanazon este próbálgatta a gyetyát. Szerintetek ez természetes megcsalt egyszerűen csak un már?
2013. febr. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem igazán értem amit ide leírtál, de a legjobb ha megfogod a kis kezét, és leültök és megkérdezel mindent amit kell és elmondasz mindent amit te érzel és gondolsz.
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát facebookon sem olyan stílusban kapok tőle válaszokat(válaszok hosszúsága, smile-k hiánya)

Szerinte én együtt vagyok egyik lánnyal aki miatt egyszer szakítottam vele mert nem tudtam kit szeretek és multkor buszmegállóban csunyán nézett rá és ezért már együtt vagyok vele.

Nem mondja annyiszor hogy szeret, szóvá tettem, mindig azt mondja.Szexelni sem akar annyira, ha együtt alszunk nem akar hozzám bújni, eddig mindig ezért harcolt h háton feküdjek és ő meg hozzámbujhasson, most hétvégén meg a hasán feküdtem és ő háton aludt el.Szexelni fáradt volt, de a gyertyát(a torna mozdulatot) meg gyakorolta.

2013. febr. 11. 22:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és mondta hogy pénteken beszélgetni akar velem őszintén!És a jelszavát is megváltoztatta hogy ne tudjak belépni(gondolom én)
2013. febr. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!