Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan h valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h valaki felizgult mert a nôgyógyász ott turkált?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem!
2013. febr. 10. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem élvezetes dolog amikor valami problémával vagy csak sima rákszűréssel megy az ember a nődokihoz, és egy vadidegen orvosnak aki lehet nő vagy öreg 70 éves felizguljon a vizsgálat alól.. Elég morbid lenne..
2013. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tavaly,egy vizsgálaton voltam,mert rossz fogamzásgátlót kaptam,és a heteken át tartó barnázás mellett már szabályos szülési fájásaim voltak menni kellett.Na egy cukorfalat sármos fiatalabb doki jött,de maga a helyzet,hogy szétted a lábaid,õ meg bennem túrkállt,nyomkodott,nem volt izgi,hiába édes volt a doki.Ez a szakmája,de mégis inkább kiszolgálltatottnak éreztem magam.Kopasz puncival.:)
2013. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Előző:

Te publikálhatnál a törté-net oldalon, mert olyan szuggesztíven írsz! :-)

2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ezt nem igazán értettem.:)
2013. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Melyik szót nem értetted? :-)
2013. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szuggesztív,és,hogy most esetleg valami rosszat írtam?:)
2013. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

itt a szó jelentése:

[link]


itt pedig a weboldal, ahol hasonló képszerűséggel/részletességgel/beleéléssel publikálnak sztorikat (persze ez a téma inkább a nem hagyományos történetek során jelenik meg ;-):

[link]


Egyáltalán nem írtál rosszat. Fogalmazás 5ös, tartalom 5ös.

Nekem pedig -a mininovellád okán- szinte kedvem támadt orvosira járni, ilyen szakirányon. :-)

2013. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm.:)

Kissé zavarba,hozol de igen a szókincsem,az mind a sok olvasásnak köszönhetõ,de amellett mindig igyekszem ami a komunikálást illeti,emiatt szeretnek velem elmerûlni a párbeszédekben akár idegenek is.Kedves voltál.:)

2013. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aszongya kopasz puncival. :)
2013. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:),Alap hogy nem dzsungelben akar matatni egy nõgyógyász sem!Külömben pedig jah kopasz puncikával,:) ha már itt tartunk!
2013. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!