Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, olyat tudtam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, olyat tudtam meg amit lehet nem kellet volna?

Figyelt kérdés
Ma este elvettem apum tabletjét, mi ebből sohasem csinálunk problémát megvan engedve nekem...de ma este szerintem elfelejtett kilépni az msnjéből amikor én feloldottam szembekerültem egy beszélgetéssel egy nővel...nem mondom h olyan beszélgetés volt amiből azonnal kiderülne h megcsalja anyut de volt pár fura jel( igaz nem szép de amikor megláttam beleolvastam), egy egy nagulatjel, puszi és ilyenek...mit tegyek most:( mi lesz ha a legrosszabb dolog derül ki..nem attól félek, hogy ki kéne én tálaljak de tudom mennyire fájna anyunak...nagyon rosszul érzem magam 17/F Ti mit tennétek a helyemben :((
2013. febr. 10. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
vond kérdőre de négyszemközt ha kamuzik látni fogod
2013. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha okostelefonja van akkor első körben telepítenék arra egy "barátkereső" szoftvert, hogy tudjammindig merre megy.

aztán lehet a gépjére is raknék.

egyelőre nem beszélnék vele ez kevés a gyanúhoz

2013. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele. Tudom, nehéz, mert nálunk is volt ilyen helyzet, de ezt nekik kell megoldani, előbb-utóbb úgy is kiderül.
2013. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a sz*r, hogy az msn már megszűnt:*
2013. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
yahoo messengerrol beszeltem... lényegtelen...nem tudom egyszerűen nem tudok arra gondolni hogy hagyjam az egészet.
2013. febr. 11. 00:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Na ebben a helyzetben nincs nyerő pozició, szerencsére már elég felnőtt vagy ehhez. Én 14 évesen szembesültem ezzel. :(

Mit tettem, elnyómtam és hallgattam mint a kuka.

Miért? Pont úgyanazért amiért te.

Így útolag fogalmam sincs, hogy mit tennék. De ha a fiától tudná meg az úgy szerintem jobban a szívébe vágna.

2013. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallgass, próbáld meg elfelejteni. Különben a hangulatjelek meg a puszi még nem megcsalás... több fiúbarátom is van, akitől így köszönök el.


25/N

2013. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát öcskös te ma nem fogsz aludni:D:D:D kattogni fogsz egész este;)
2013. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!