Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Váll és felkar megsimogatása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váll és felkar megsimogatása, gyakori érintése mit jelent? Egyes testrészek érintésének megvan a jelentése, de ezt sehol sem találtam.

Figyelt kérdés
Férfi érinti meg egy nőt. Elköszönéskor, és beszélgetés séta közben is. Párkapcsolatban él,nem ismerkedünk,barátok vagyunk.

2013. febr. 10. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

azt jelenti h csak az övé a nő csak is az övé

olyasmi tulajdonom jelző mégis kellemesen kimutatva

2013. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de hát, ott a felesége... engem is a magáénak tekint?
2013. febr. 10. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam simogatni a vállat és a felkart, de ez inkább kedveskedésnek szánom. Gondolom jó érzés, mert én is szeretem. Semmiféle birtoklási szándék/gondolat nem forgott bennem sosem. Hülyeségnek tartom.
2013. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Úgy működik ez, hogy minél távolabb simogatod meg a kart a kéztől, annál szorosabb a kapcsolat.

A váll és felkar megsimogatása már egy bensőségesebb kapcsolatot feltételez.

2013. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez tök fura, én a kezét nem simogatnám meg egy srácnak,mert az nekem valami kapcsolat jele..viszont van,hogy fiú haveromnak megsimogatom a felkarját,vállát,mondjuk ha vigasztalom vagy valami

Mindenesetre érdekes téma a testbeszéd..

2013. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy ez nőknél máshogy van?

(előző voltam)

2013. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm. reménykedem benne, és tényleg egy bensőséges kapcsolat alakult ki kettőnk között. :)

én vagyok a nő, és a férfi érinti meg a vállam és a felkarom. nem csak félreértetted? A kérdésedre válaszolva, ha szeret egy nő, bárhol szívesen megsimogat, ahol éppen éri.

2013. febr. 11. 00:11
 8/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Hát elvileg úgy van, hogy van egy intim-szférád, ami egy 45 centis sugarú kör veled a középpontban. Ebbe csak nagyon közeli barátokat engedsz be, vagy a barátodat/barátnődet, családtagokat.

Ezért van az is, hogy ha a kezed simogatják meg, az még nem feltétlenül jelent annyira nagyon közeli kapcsolatot, hiszen az esik legtávolabb az intim-szférádtól, persze lehet, hogy a kapcsolat közeli, ezért is mindig figyelni kell a kontextust, hogy milyen a testbeszéd ezen kívül.

2013. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mármint ezen kívül, és ezzel együtt.
2013. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ha ő így közeledik felém, megsimogathatom én is időnként a karját vagy a hátát? vagy melyik testrészét illene ilyen esetben, hogy csak szeretetnek és ne nyomulásnak tűnjön?
2013. febr. 11. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!