Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent a barátság?

Figyelt kérdés

Ti,hogy látjátok?

Nektek ki számít barátnak,kikre mondátok azt?



2013. febr. 11. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek barátaim.
2013. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Aki mellett önmagunk vagyunk,és kölcsönös reflex az,hogy kiállunk egymásért.
2013. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerelem kezdetét.
2013. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan barátaim vannak, akikkel jól elszórakozok, elvagyunk. De éppen ezért, mert ismerem őket tudom, hogyha szükségem lenne rájuk már nem lennének barátok. Szóval nem is várok tőlük el semmit.
2013. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne barátkozz úgyis átbasznak haver;) sok az érdek ember sajna:/ hátba szúrnak előbb utóbb úgyis..:D
2013. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

00:33-asnak:

Akkor azok nem is barátok:/

2013. febr. 11. 00:39
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A mai világban nincsen olyan, hogy barátság. Akkor veszett el végleg a hitem ebben, amikor átjött egy "barátom" lolozni. Kicsit elhúzódott a kezdés, mert a gépemet azelőtti este telepítettem újra és még nem voltak a gyorsgombjaim beállítva. Amíg ezt megcsináltam, ez az állítólagos "barát" belépett az fb-jébe a laptopomon. Mindezzel nem lenne baj, csak amikor este odaültem a laptophoz, hogy rárakjak pár zenét, akkor megláttam, hogy nyitva maradt az fb-je és épp a barátnőjével beszélt ki a hátam mögött, pl. azt is, hogy véletlen megvágtam magam borotvával. Első felindulásból megnéztem, hogy hányadán állunk. Kiderült, hogy 5-6 emberrel beszélt ki a hátam mögött, akikről azt hittem, hogy a barátaim + egy rosszakarómmal. Lehordtak engem is, a munkám is, a barátnőmet is és a családomat is mindennek. Ez a nyáron történt. Azóta nem hiszek a barátságban. Minek? Elkerültem egyetemre, a koliban se építettem ki "haverságnál" mélyebb kapcsolatot. Szobatársam is mondta, amikor látta, hogy vmi bajom van, hogy "remélem hamar megoldódik, mert nem jó rosszkedvű emberrel együtt lakni".

Barátnőmmel és családommal minden rendben, de ti se higyjetek a barátságban! Ebben a korcs világban előbb-utóbb a családon kívül mindenki hátbatámad!

2013. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Olyan személy az igaz barát, aki mellett nem kell semmilyen téren feszengened, mert megért, ismer. Aki kiáll melletted mindig, ha bajban vagy és nem csak messziről nézi, hogy megoldod-e magad. Olyan valaki, akivel bármit megbeszélhetsz.


Persze lehetne még folytatni, de a lényege a dolognak akkor is az, hogy sajnos ritka ez...

2013. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

na ne már.. XD persze a barát 1 tökéletes emberi lény, hogyne.

ne mondja nekem senki h még nem veszekedett soha baráttal v nem volt neki vagy a barátnak olyan momentuma amitől a hideg rázta a másikat.

de az is abszurd hogy nincs barátság.. nem csak a fekete és a fehér létezik gyerekek, van a kettő között 1 qrva nagy szürke rész is és a való élet ebben játszódik :)

2013. febr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
amúgy miért van az hogy ha barátságról van szó mindig az kerül előtérbe hogy ha neked valami kínod van akkor ő mit tesz / mit nem tesz? lehet a világ legmegértőbb embere is ha halál unalmas a muksó és nem lehet semmi értelmeset produkálni együtt + az jóval fontosabb h általában h érzed magad mellette mint h a rinyálásra hogy reagál. [persze az is lényeges. de speciel én csak akkor rinyálok ha már nagyon nincs más.]
2013. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!