Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Megint csalódtam. :\

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Megint csalódtam. :\

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves vagyok, eddig 4 barátnőm volt. Mindig jó volt a kapcsolatom, de még is vége lett mindegyiknek.

Az utolsó volt talán életem szerelme! De őt is elveszítettem. Néha voltak apróbb összeveszések de mindig kibékültünk.Mindig az volt amit szeretet volna..

Most lelkileg a padlón vagyok (17 évesen lehet, hogy fura)

de én már azon vagyok, hogy nem akarok semmilyen kapcsolatba belevágni mert mindig csak csalódok.

Volt már valaki ilyen helyzetbe, hogy fel akar adni mindent, de még is talpra állt? És ha igen akkor hogyan?

válaszokat előre is köszi.

Jah azt hozzá teszem, hogy a baráti társaságom sajnos olyan, hogy velük erről nem lehet dumálni..



2013. febr. 11. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. lehet, hogy most egy kis szünetet kellene tartani a csajozásban, sportolj, keress valami hobbit, foglalkozz magaddal, tanulj nyelvet.
2013. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan barátom aki mindig pórul jár pedig huszon éves, ő mindig talpra áll úgy van vele hogy majd legközelebb összejön. És össze is jön neki, de lehet neked tényleg az lenne jó ha tartanál egy kis szünetet csajozás terén,aztán majd visszatérsz. :)
2013. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagy! Előtted az élet! Az hogy már ilyen fiatalon volt négy csajod azt jelenti tetszel a lányoknak. Ne aggódj minél több kapcsolatod van annál tapasztaltabb leszel! És még valami. Ne mindig az legyen amit a lányok akarnak. Mert kihasználnak aztán rád unnak. Amugy meg nagyon nehéz megtalalni az igazit! Ha egyáltalan van olyan. En egy honapja szakitottam 4,5 év után.
2013. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
előtted áll az egész. élet sokk puncit Kell még megraknod amik felnősz A feladatra!..)
2013. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 évesen még nem kell ilyeneken agyalnod. majd, sok-sok év múlva :) addig élvezd azt, hogy fiatal vagy.
2013. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Ez csak a bemelegítés volt...
2013. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. febr. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!