Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen kedves fiúkról? Ez már túlzásnak számít? Papucs aki így viselkedik?

2013. febr. 11. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy idegesítő lenne, ha a páromnak nem lenne saját véleménye, és mindig helyeselne arra, amit én akarok, hiszen az tényleg unalmas lenne. Viszont a virág dolog nagyon aranyos, én a páromtól alkalmakra szoktam néha virágot kapni, de jól esne az is, ha néha csak úgy meglepne (nem feltétlen vásárolt, mondjuk az utcáról szedett virágok is megtennék), vagy a suli előtt várna, egy szál legolcsóbb virággal a kezében :) De ez a nő hülye. Alapból az, hogy megcsalni valakit...idáig süllyedni. Sosem csalnám meg a páromat, ha nem szeretném, szakítanék vele, és csak utána csinálnék bármit, de amúgy ilyen sem fog előfordulni.


A lényeg a lényeg, a sráccal nem igazán van gond, a csaj egy idióta.

2013. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én soha nem kaptam semmit. Jó lett volna, d ez van. Ez a csaj nem szereti ezt a srácot, bár ez csak az én véleményem.
2013. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban én is egyet értek, hogy legyen a egy férfinek saját véleménye, de a többi szerintem rendben van.
2013. febr. 11. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát én is egy romantikus pasi vagyok, mert ha éppen lenne nőm vennék neki néha virágot meg egyéb ajándékokat, de szerintem van egy határ, mert túlzásba vinni ezeket szerintem nem jó dolog.
2013. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!