Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy fiú állítólag szerelmes egy lányba, és már volt két barátnője, akkor lehetséges, hogy tényleg egy másik lányba szerelmes?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már másoktól, hogy belém szerelmes, csak nem mer odajönni, mert én félénk vagyok, ès szerinte megijednék. Ha ez igaz lenne, akkor nem lettek volna barátnői, nem igaz? :)

2013. febr. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Te érted, hogy mit irtál???
2013. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen
2013. febr. 11. 23:24
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha nem érted, akkor nem kell válaszolnod :)
2013. febr. 11. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az értelmes válaszok tömegéböl le tudod vonni a következtetést?
2013. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen elképzelhető, hogy szerelmes beléd, de a szerelemhez két ember kell... Neked is tenned kell valamit a siker érdekében.
2013. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 barátnőm, miközben másba voltam szerelmes.


És lám, lett 2 jó kapcsolatom, még ha nem is volt szerelem. Én ezt úgy fogtam fel, nem követek el semmi bűnt, mert nem én hagytam őt ott, hanem ő engem. Elvégre ő jött össze valakivel na meg a folytonos féltékenykedési próbálkozási is csak hátrébb sodort minket egymástól.


Szerintem aki szerelmes, és nem jön össze neki, máshol próbálkozik abban a tudatban, hogy könnyebb legyen felejteni. Nekem már sikerült, és nincs az a pénz, amiért megbocsátanék :D

2013. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te hallod amúgy lehetetlen hogy szeretne téged általában 2 barátnő után minden élet kiszivárog az emberből nem igaz?
2013. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!