Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik férfi 23-25 éves múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi 23-25 éves múlt már, és nem csajozott, ezáltal nem volt kalandja egy lánnyal/nővel sem, érdemes elkezdenie az ismerkedést, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sok tényező miatt nem csajoztam eddig.

Önbizalom hiány, bátortalanság, nőktől való félelem, és ami talán lényegesebb ezeknél, hogy annyira nem is akartam soha. Most érzem úgy, hogy csak nem kellene magányosnak maradnom, viszont azzal a ténnyel, hogy eléggé le vagyok maradva, ki tudna elfogadni egyáltalán.

2013. febr. 13. 23:58
 12/14 anonim ***** válasza:

25 évesen mihez lennél már öreg?

Még arra is esélyed van, hogy nem egy szüzikével hoz össze a jósorod, hanem olyan csajjal, akivel élmény is a szex. :-)

2013. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Élmény lenne, ha egyáltalán ő maga is bevállalna...
2013. febr. 22. 16:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Na találtál csajt?
2013. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!