Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még belőle valami?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, aki két évvel idősebb nálam és úgy tudom én is bejövök neki. De múltkor elmondtam neki, hogy nem volt még barátnőm, gondoltam értékelni fogja az őszinteségemet. De később kiderült, hogy pont ezért nem akar összejönni velem, de előtte nagyon gondolkodott rajta.

Mit tegyek? Vajon van még bármi remény, vagy végleg elrontottam?

26/F

2013. febr. 13. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
még próbálkozz, hátha nincs veszve minden
2013. febr. 13. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen hogy 2 évvel fiatalabb vagyok nálad és nekem kell kioktatni téged. Nők csak itt a gyakorin szeretik a kedves, őszinte pasikat és nem baj nekik ha tapasztalatlan van.

De egy nő egy vérbeli pasira vágyik igazából, aki tapasztalt, hogy tudja mi kell neki.

2013. febr. 13. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Elszúrtad ... a te korodban ez már nem túl pozitív dolog ... :-P
2013. febr. 13. 19:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt elég szomorúan hallom, mert attól én még ugyanaz vagyok, aki tetszett neki, csak nem feküdtem le még fél Budapesttel :(
2013. febr. 13. 19:31
Unatkozol? Gyere játszani!
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy a fél várossal nem, hanem, hogy senkivel sem. Fiatal koromban (19) nekem is volt idősebb nőm (illetve csak azok voltak) és volt aki csak annyit akart tudni, hogy ugye nem ő az első nekem. Semmi több, de ne legyek teljesen tapasztalatlan.

Egyébként meg nem ugyanaz vagy. Mivel kiderült rólad, hogy tapasztalatlan vagy és amit #2-es írt, az nagyon igaz. A nők határozott, tapasztalt, irányító férfit akarnak maguk mellé.

2013. febr. 13. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát a tanúlság, hogy nem kell többet ilyen téren őszintének lenni hanem pofátlanul hazudjak :)
2013. febr. 13. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 13. 19:53
Magány ellen közösség

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!