Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem csalódás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem csalódás ez a szerelem-szex témakör? Azt gondoltam, az emberek okosabbak, érettebbek ennél.

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ötből három kérdés oylan, hogy "lehetek-e terhes?", vagy hogy "kicsi-e a kukim?", vagy hogy 10 évesen elég érette valaki hogy lefeküdjön a hamradik pasijával, de a válaszok között vannak sok értelmes válaszok, többynrie azokat pontozzák fel.

Szóval szerintem nem vészes a helyzet:)

2013. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zavaróan sok a gyerek/tini kérdés, de hol kérdezzenek? meg lehet azt is érteni, h itt kíváncsiskodnak
2013. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nahhh, mesélj gyorsan, mivel bántottunk meg, amíg a Modik vacsoráznak!
2013. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tiniket értem,de amikor 22 évesen meg nem tudja mondani,hogy lehet gyereke...De ezrével vannak.
2013. febr. 13. 20:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem bántott senki meg,nem azért...
2013. febr. 13. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Néznél szét az "Ételek, italok" témakörben... !
2013. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazad van!

Tényleg gáz dolog amikor valaki itt kérdezi meg, hogy sok e a korkülönbség, működhet e emiatt meg amiatt egy kapcsolat, ciki-e szűznek lenni ennyi meg annyi évesen, terhes lettem segítség, jó-e a "dákó" méret, ki mit szól ehhez meg ahhoz (amikor azok magándolgok többnyire) előfordulnak normális kérdések, de tényleg sok olyan van, aminek nincs értelme, és egyszerűen csak azt kéne meglátnia sokaknak hogy az emberek rengeteg félék, nem az hogy itt kérnek segítséget meg le rondózzák saját magukat, mert ezen az oldalon többnyire nem tudnak az emberek sem önbizalmat adni a másiknak, sem jobban ismerni a másik párját, mint a kérdező saját maga, stb. stb.


23/F

2013. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy a családi...ott mekkora indulatok vannak, ezerrel pontozzák le egymást az emberek...még így is itt van a legtöbb érdekes kérdés
2013. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!