Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a mondás: "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a mondás: " A férfinak szex kell, a nőnek szerelem? "

Figyelt kérdés
Az egyik, itt a fórumon gyakran emlegetett Pease-könyv címe ez. Ki mit gondol erről? Nekem is van véleményem, de nem mondanám el előre, a többiek véleményére vagyok kíváncsi.

2013. febr. 13. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját tapasztalataimból kiindulva egyáltalán nem igaz.
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
A nőknek is ugyan olyan fontos a szex, mint a férfiaknak. :)
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A.Romanov ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem így van
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként, nekem komolyan fontosabb lenne a szerelem, szeretet és mondjuk egy társ, mint a szex.

Tegyük fel lenne két választásom, hogy vagy minden nap egy gyönyörű 10/10-es csajjal szexelhetnék, vagy lehetne egy 10/5-ös barátnőm, akivel heti egyszer lenne csak szex, viszont szeretne és én is őt akkor a második mellet döntenék.

2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha így volna, ahogy az ídézet szól, a csajok beérnék a kevésbé jó pasikkal is!
2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudom, tudom, fiatal vagyok még blablabla. De attól van véleményem és le is írom. :)


Szerintem ez ilyen formán nem igaz. Nem rendelkezem túl sok tapasztalattal, de az eddigi tapasztalatok mind azt mutatják, hogy bizony a szerelemre és a szexre is szüksége van a férfinak is és a nőnek is.

És ez így van jól. Mert az tény és ezt saját magamon is észreveszem, hogy bizony nekünk nőknek is kell a szex, mi is vágyunk rá. És úgy veszem észre, hogy a legtöbb férfi is vágyik arra, hogy igazán szeressék. Sőt, vannak még csodák, nekem legalábbis az volt. De a fiatalok között is vannak ám olyan férfiak, akik vágynak az igazi szerelemre, a törődésre, hogy összebújhassanak a párjukkal.

18/L

2013. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Rendben, eddig (a válaszom kezdetéig) öt válasz jött, most már én is írok. Szerintem sem igaz. Azt vettem észre, hogy a nőknél is simán működik a szex szerelem nélkül, max. régebben titkolniuk kellett. vAhogyan a férfiak között is van több romantikus lélek, csak ők pedig ezt titkolják, mert félnek a reakcióktól, hogy esetleg nyálas alaknak gondolják őket.

Én a magam részéről úgy voltam vele mindig, hogy akikbe szerelmes voltam, azokkal a lányokkal kapcsolatban pont, hogy nem a szex volt a legelső gondolatom, míg akibe nem, de tetszett nőként, ott sokkal inkább.

2013. febr. 13. 20:38
 8/18 A kérdező kommentje:

De a fiatalok között is vannak ám olyan férfiak, akik vágynak az igazi szerelemre, a törődésre, hogy összebújhassanak a párjukkal.


Persze, hogy vannak! :)

A férfiaknak is van lelkük és a közhiedelemmel ellentétben nem minden összebújás jelenti azt, hogy azonnal akcióra vágynánk. Maga az érzés, hogy szeretik az embert, is szuper!

2013. febr. 13. 20:41
 9/18 anonim ***** válasza:

"úgy voltam vele mindig, hogy akikbe szerelmes voltam, azokkal a lányokkal kapcsolatban pont, hogy nem a szex volt a legelső gondolatom, míg akibe nem, de tetszett nőként, ott sokkal inkább."


Ez nagyon igaz,pont ezen gondolkoztam a mai nap során.:)

Csak én lány vagyok.Úgyhogy a lány szó mondatban,nálam fiú.:D

2013. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Attol fugg,kinek mik az igenyei.

Van,aki szerelemre is vagyik van aki csak szexre,nemtol fuggetlenul.

En pl elvezem a jo szexet,es nem kell,hogy szerelmes legyek hozza a partnerembe,barmennyire is szurja ez nehany frigid,prud fapinanak a szemet,meg az olyanoket,akik a sajat igenyeiket es ertekrendjuket akarjak rahuzni a masik emberre.


L

2013. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!