Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő hogyan adja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan adja egy férfi tudtára, hogy anyagilag független?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki belekezdene a fröcsögésbe, a helyzet a következő. Anyagilag teljesen független nő vagyok, szeretem a luxust és a mindent, ami ezzel az élettel jár. Szeretném éreztetni a férfiakkal azt, hogy nem vagyok rájuk szorulva, de nem közönséges módon. Öltözködés és megjelenés kizárva, mert a férfiak nem tudják megkülönböztetni a ruhákat úgysem (tapasztalat). A célom ezzel az, hogy szelektáljak a kínálatban. Ötletek?

2013. febr. 13. 21:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ha arra akadsz kilyukadni, amire gondolok: fehér bőrű vagyok és nem zsidó. :)
2013. febr. 13. 22:11
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor jó fajta tenyészetből :D
2013. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

édes istenem..

biztos nagyon értelmes vagy.

2013. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, kifejtenéd?
2013. febr. 13. 22:18
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A ruhak tenyleg hidegen hagyjak a pasikat, de a tech cuccok: mobil, laptop, kocsi alapjan meg foleg be tudjuk loni, hogy mennyi az annyi. Ismerkedes kozben pedig ugyis megemlitodik, hogy milyen a csaladi hattered, vagy eppen mivel foglalkozol, hol jartal nyaralni, szoval ebbol is leszurheto, hogy mi a szitu.
2013. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Mobilom egyszerű, PC-m van, anyukám kocsijával közlekedem, ami szintén egyszerű. :D
2013. febr. 13. 22:37
 17/24 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2013. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
22.
2013. febr. 13. 22:47
 19/24 anonim ***** válasza:
Az szép most én jövök azt tudni kell rólam hogy nagyon szegények vagyunk relative. Én tőzsdézek és jól megy 18 évesen van saját kocsim, lakásom és anyagilak xd :D na most ez jól esett ide ki írni :D
2013. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%

se drága autó, se drága mobil akkor milyen luxus? amúgy mit értesz luxus alatt? hozzáteszem, hogy egy drága outfit sokat elárul, és szerintem a férfiak is fel tudják mérni, hogy milyen az olyan. én legalábbis igen, én meg nézem, hogy milyen ruhát visel egy lány. de hogy a kérdésedre is válaszoljak, ne akard kihangsúlyozni! ha drága dolgokkal villogsz 22 éves létedre akkor vagy azt fogják hinni hogy prosti vagy, vagy pedig elkényeztetett liba. persze a drága dolgokat is lehet ízlésesen viselni. ha azt akarod, hogy se a csórók se a lejmolók ne támadjanak be akkor egyszerűen viselkedj normálisan és öltözz ízlésesen. ha elhív randira akkor elsőn hadd fizessen, de azután minden felesbe.

25F

2013. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!