Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent elrontottam volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam volna? Nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Van egy srác (25), akivel (mondhatni) együtt dolgozom. Mindig ő szól, ha munka van. Nagyon tetszik, legutóbb kettesben dolgoztunk, és megszólalni is alig mertem. Facebook-on néha beszélgetünk (múlt csütörtökön írtam neki, nem nézte meg).


Tegnap megböktem Facebook-on. Lehet, hogy nem kellett volna, mert 'kisfőnök' szerű a munkahelyen, és félek, hogy hátrányom lenne a későbbiekben e miatt.


Mit kellene tennem?


19l



2013. febr. 14. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Kifogtad a kazdát napszámoslány?
2013. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"megböktem"

Ez mit takar mond már el mert nem mindenki lakik a facebook-on

2013. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ne aggódj.

Ha a facsén beszélgettek, egy kedves "bökés" simán belefér.

2013. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ne a facebook-on élj már. :DD

A másik meg, hogy nyugodtan szólalj meg élőbe is, ne akard, hogy azt higgye, hogy te csak a facebook-nak élsz és máshol nem is mersz hozzászólni. :)

Amúgy ha egy hete nem nézett fel facebook-ra ott aztán bökdösheted. :D Bár az is lehet, hogy fent volt csak nem írt vissza... Bár melyik esély előfordulhat, de legjobban élőbe tudod megnézni, hogy lehet-e több a tetszésből.


19/L

2013. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megszoktam, nyugi :D Az a baj, hogy nem tudom, van e barátnője :/
2013. febr. 14. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"MEgböktem"?? Basszus 19 éves vagy és nem 12... Ráadásul a srác se kölyök, hanem már 25 éves felnőtt.

Ez nagyon gáz!

2013. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jajj, de birom ezt az antifészbuk hisztit. Hogy én ugyan nem leszek fenn soha, meg nem adok el a lelkem az ördögnek, közben a kölök accountjával meg órákig lesegeti esténként. Nem egy ismerősöm ilyen.


A jó oldalait kell nézni a közösségi oldalnak, van belőle bőven.

2013. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!