Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ennyire hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ennyire hülyén vagyok beállítva? (többi lent) A szerelembe vagyok szerelmes? Ezzel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig álodozom és amikor az álmaim "pasija" elkezd velem foglalkozni, azt mondja, szeret, minden tökéletes..., én máris ugranék valahova máshova. Mintha megunnám egy-két nap alatt. Gyakorlatilag csak addig kell, amíg meg nem kaptam, de addig nagyon. Ez iszonyú kegyetlen, pláne egy lánytól (szerintem), de nem tehetek róla. 16/l

2013. febr. 15. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:) és ez igaziból megtörténik? Vagy álom?
2013. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert még értelne vagy ami nem is csoda 16 évesen. Ez gyakori dolog ebben a korban. nyugi késöbb ez megváltozik. Én mondjuk nem voltam iylen de volt olyan barátnöm aki igen. Azóta már tisztes családanya nyugi:)))
2013. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából megtörtént, nem egyszer... :(
2013. febr. 15. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lesz majd aki kihasznál ne félj, :) szomorkodni meg nem érdemes mert ha így tovább tudtál lépni rajtuk, nem is lett volna igazi szerelem köztetek..:) ahoz több kell egy kimondott szónál. :)
2013. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést, pedig 18 vagyok :) Értem én, hogy kellemetlen, főleg, hogy a fiúk szoktak inkább erre menni: megvan a csaj és nem érdekes többé. Sőt, nekem fokozódik azzal, hogy addig tetszik is, megszépül, amíg úgymond nem mondja h jöjjünk össze mert tetszem neki. Aztán valahogy minden megváltozik, már nem is olyan jó pasi...de ez csak bulikban vagy távoli ismerősökkel fordult elő. De nyugi, eltelt egy év azóta, és van is normális kapcsolatom. Majd megérsz Te is.

18/L

2013. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!