Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárok észreveszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A tanárok észreveszik, ha egy diák szerelmes beléjük? Gondolom van olyan, akinél gyakran előfordul. Mit gondolnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő, hogy észreveszi-e.De általában nem mutatja ki.

Nekem is tetszik egy tanárom,ő szerintem észrevette.


De hogy mit gondolnak,azt csak ők tudják.

2013. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
hogy mennyire megennének egy lekváros kenyeret
2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne hogy az ilyen téma gyakran előjön a tanároknál, akár még tanulmányai során egy egyetemi előadás mellékszálaként is... Hiszen évekig készültek a pályára biztos sokat hallottak már a témáról és felkészültek a kezelésére.
2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanárnő vagyok (32), ezt megtanuljuk kezelni, egyszerűen nem veszünk róla tudomást. Volt, hogy el kellett beszélgetnem a diákommal mert már zavaró volt a viselkedése. Szerencsére jól vette a lapot. :) Azóta minden rendben vele.
2013. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is hallottam már ilyenről, hogy felkészítik őket az ilyen helyzetekre. :) De mégis mit érezhet, mire gondolhat ilyenkor a tanár? A lekváros kenyéren kívül.. :)
2013. febr. 18. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Negyedik! Köszönöm a választ! De mit lehet mondani ilyenkor egy diáknak, hogy leálljon? :) Valószínűleg jól csináltad, ha már leállt. :) A férfi kollégáidtól esetleg nem hallottál hasonló történeteket?
2013. febr. 18. 21:45
 7/7 Regisztrátor ***** válasza:
100%
Férfi kolléga vagyok. Nekem is vallott már két diáklány is szerelmet, ráadásul együtt, egyszerre. Mondtam nekik, hogy csak a hormonjaik szabadultak el, keressenek valami hősszerelmes kortárs fiút. Ettől kezdve különösen ügyeltem arra, hogy kettesben sose maradjak diáklányokkal. Egyébként erre nincs külön tantárgy, viszont erkölcsi bizonyítványát senki sem akarja elveszteni, az állását sem, és egy egészséges felnőtt igényei sem egyeznek egy tiniével (főleg ha házas).
2013. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!