Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mi fog meg egy nőben külsőleg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a külső a fontos, de ha elsőre láttok egy nőt, akkor mi az, ami megfog benne? Gondolok itt a természetességre, a sminkre, öltözködésre, viselkedésre stb. Mi az, ami nektek vonzó?
2013. febr. 15. 18:14
 1/7 Regisztrátor ***** válasza:
A keze szokott megfogni.
2013. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
arc,haj,szemek, alak, utána öltözködés,lábak,popsi,mell. kb így ebben a sorrendben. de ez mind kevés ha a csaj egy beképzelt idióta pláza pi.. a külső ami megfog de a belső ami megtart!!
2013. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az összkép. Ebben az arc és a vékony testalkat a legfontosabb.
2013. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barna színű,őzike szemek a gyengéim,hoszú, fekete hajjal.

Amikor egy ilyen lány a szemembe néz,mindig eláll a lélegzetem

2013. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
összkép és tekintet.
2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gergo_30F ***** válasza:

#1 :D


összkép, arc, szemek(!), fenék, lábak, mellek.

megjelenést tekintve a lényeg a természetesség, hogy jól érezze magát a bőrében. hogy ez elegáns megjelenést, vagy laza öltözéket jelent, az mindegy, passzoljon hozzá. a sminket nem igazán szeretem, némi szemceruza, szempilla-festék, rúzs, oké, de a kevesebb több. erre azt szokták mondani a nők/lányok, hogy ha jó, nem is látszik - pedig de, max nem nyilvánvaló elsőre. most pl pont egy olyan tüneményért vagyok oda, akinek van némi bőrhibája az arcán a kamaszkori pattanások miatt, de nem sminkeli, és épp ez tetszik nagyon.

2013. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a mosoly
2013. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!