Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan lány, aki nagyon-nagyon gyönyörű és a nászéjszakájáig akar várni a szexszel?

Figyelt kérdés
Fiúban?
2013. febr. 15. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fiúban? Mi?
2013. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
remélem nem, mert sosem várnék addig.
2013. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak a nagyon vallásosak között keress. Menj el a Hit gyülekezetébe, és ott találsz bőven ilyen csajt. És az a legjobb hogy őket nem is érdekli annyira a külső.
2013. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1. Hogy fiúban is van-e ilyen.


De a HIT gyülekezetes lányok nem képmutatóak, szóval, hogy nem csak azt mondják, hogy ők milyen szentek, közben titokban úgy élnek, mint mások?

2013. febr. 15. 18:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Hit gyülekezete, haha. Az olyan, mint a Jehova.
2013. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ki tudja...oda is eljár olyan is mint mindenhova máshová hogy teszi a szent szűzet közben meg a pap bácsi a wc-ben dugja.
2013. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én már odajutottam, hogy mindegy milyen vallású, csak legyen erkölcsös, tisztességes és ahhoz tartsa magát, amit mond. Csak én még nem találkoztam gyönyörű és nászéjszakáig váró lánnyal...
2013. febr. 15. 18:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki milyen szép és hogy meddig akar várni a szexszel, nincs összefüggésben! rengeteg olyan ismerősöm van, aki már 15-16 évesen elveszítette, kapcsolata van stb. és e miatt érzi szépnek magát, viszont egyáltalán nem az :S És ismerek olyan szép lányt is, aki habár nem a nászéjszakáig, de 23 éves koráig várt, mert akkor találta meg az igazit, és nem akarta elveszíteni egy disco mosdójában.
2013. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Magyarországon nem is fogsz, max. az Egyesült Államok egyes vidékein, de ott is egyre kevésbé.
2013. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor visszakérdezek: melyik az a pasi manapság, aki nászéjszakáig vár a szexszel? Na ugye. Ugyanez van a nőknél is. És nem az arab országokban élünk, hogy szentírás legyen a csak házasság után lehet szexelős dolog. Van olyan dolog, hogy óvszer, meg fogamzásgátló, ki lehet használni.
2013. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!