Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig még soha nem találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még soha nem találkoztam, hozzám hasonló, visszahúzódóbb de vicces csajjal. Akinek nem a bulizás az élete? És lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni! Egyáltalán létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig létezik ilyen lány.Nem is egy.

Csak te nem veszed észre őket.

2013. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, elég sok lány van ilyen. Én a kettő közötti vagyok, de például a barátnőm egyáltalán nem megy bulizni, mert egyszerűen rosszul érzi magát. Ő is attól fél, hogy sose fog összejönni egy normális pasival, de szerintem pont az ilyen lányok/fiúk házasodnak mega leghamarabb, csak találjanak egymásra. Szóval igen, létezik!
2013. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont ilyen fiúval nem találkoztam...

De igen léteznek :)

2013. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem erzed annak a logikajat, hogy ket visszahuzodo ember miert talalkozik nehezebben???


Egeszen biztosan, hogy letezik! De valoszinüleg ö is szobaja 4 fala között almodozik hasonlo beallitottsagu fiurol...

2013. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezek :)18/L
2013. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
én is remélem h még van ilyen lány :/ :)
2013. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy 18 vagyok.
2013. febr. 15. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Há még szép...
2013. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na igen,én pont ilyet keresek,de nem találkoztam még ilyen fiúval...:)
2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Érdekes, gimis koromban én sem szerettem bulizni, azaz mindig beszélgetős hazibulikat tartottam. Nekialltunk palacsintat sütni, vettünk pár doboz jegkremet és hajnalig beszélgettünk. Fősuli alatt eljartam zöldpardonba, de nekem már az is sok volt. Aztán rájöttem hogy ilyen helyeken nem fogok hasonló barátnőt találni, így maradt a netes ismerkedés. Fórumokon, tarskeresőkõn találtam barátokat. Neked is ezt javaslom.
2013. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!