Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhatnak a fiuk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatnak a fiuk egy teltkarcsú lányról?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok!

2013. febr. 15. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Pl. azt, hogy "teltkarcsú"!
2013. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van, akinek bejön, hogy van mit rajta fogni. Amúgy több olyan párt láttam, hogy vékony pasi-teltebb ő, mint teltebb pasi-vékony nő, szóval csak van valami vonzerejük.
2013. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A.Romanov ***** válasza:
46%
azmiaz
2013. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
attól függ mennyire :D így lehetetlen megmondani.
2013. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem nagyon az csak van egy kis combom
2013. febr. 15. 20:48
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
az sose baj :D van egy csaj egy buszon járunk, kicsit teltebb.iszonyat jó teste van, legjobb nő a környéken :D az a fenék meg a combok meg a mellei áhh. :D a legjobb testű csajok mind ilyenek..
2013. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis combod, az teljesen jó, bizonyára egy vonzó lány vagy :-)


De ezt a fogalmat felejtsük már el, hogy teltkarcsú.


"Megmondta a doki, nem vagy más, csak egy oximoron."

2013. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszike :) rendesek vagytok
2013. febr. 15. 20:58
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen az egyesnek nagyjából igaza van. Bár vannak esetek amikor nekem például fel sem tűnik. Velem anno többször volt olyan, hogy valami elvarázsolt egy lányban. Pédául egy üzletben a pult mögött vagy valamilyen cégnél a recepción egy pult mögött. Tők jókat dumcsiztunk és mindig örültem, hogy találkozok az adott lánnyal és mindig megfogadtam, hogy na most jól megnézem a testét.

Erre puff, megint elvarázsolt, megint nem néztem meg.

Olyan is volt, hogy két lány közül a barátaim persze a sportos szőke kék szemű és egyébként aranyos bombázóra buktak. Én szóltam nekik, hogy a "másik lány sokkal komolyabb gyerekek" Nem hitték el, oda mentünk, beszéltünk vele és mindenkit elvarázsolt a személyiségével, a szemével, onnantól kezdve senkit nem érdekelt a kis sportos.

Olyan is volt, hogy egy üzletben dolgoztam, volt egy törzsvevőm kifejezetten nagy darab lány.Magas és mellé teltkarcsú nem volt különösebben szép arca sem, de volt benne valami. Akárhányszor bejött hoznák, utána mindig jöttek oda a pasik lihegve, hogy ki volt ez a csaj ? Egyszerűen volt valami félelmetesen erotikus kisugárzása.


Egyébként személy szerint jobban szeretem a sportos lányokat. Viszont kifejezetten szeretem, ha egy lány olyan hatással van rám, hogy elvarázsol, mégsem nézem meg a testét, mert annyira lenyűgöz a lénye, hogy arról is megfeledkezem, tetszik, úgy ahogy van.

2013. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mit jelent az,hogy teltkarcsu???

most vagy telt,vagy karcsu...

:)

azert mert telt,lehet csinos,erotikus,vonzo,igenyes...

ha bojlerre hizott,chips es csokidietan elo igenytelenseg gyujtemeny,akkor meg tokmindegy,hogy milyen karcsunak akarja behazudni magat...

:)

mondjuk egy fenykep sokat segitene a megitelesben...

2013. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!