Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak milyen lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A férfiak milyen lányokra mondják, hogy szexi a kisugárzásuk?

Figyelt kérdés
Már mondták nekem, hoy szép vagyok, aranyos, de nincs semmi kisugárzásom, vagy nagyon gyenge. Picit csendes, félénk, visszafogott vagyok, ez lehet a baj? A férfiak milyen lányokat találnak vonzónak?
2013. febr. 16. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexi lányokra mondjuk hogy szexi a kisugárzásuk.
2013. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
olyanokra, mint Annácska - akinek egy félbevágott kuki alkotja az ajkait
2013. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem a kisugárzás az nem megnevezhető légy magabiztos az a lényeg

értem itt pl. h vannak olyan lányok akiknek nagy a szexuális kisugárzása csak rá kell nézni és már tudom is h jó az ágyban

2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk valaki szép, csinosan öltözködik, de nem magabiztos, akkor az nem szexi? A magabiztosság a kulcs ezek szerint, jól értem?
2013. febr. 16. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt mondták, hogy semmi kisugárzásod, vagy ezt bebeszéled magadnak?

Amiket felsoroltál azok jó tulajdonságok nincs azzal, semmi baj, hogy ilyen vagy.


Rám konkrétan a magas, vékony, természetes vörös hajú lányok hatnak úgy, mint egy szíven rúgás. De ez mindannyiunknál más. Természet szempontjából pedig egyszerűen ne legyen r*banc.

2013. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, azt már mondták, hogy gyenge. Meg azt is, hogy legyek nagyszájúbb, vagányabb. Amúgy magas, barna hajú lány vagyok, általában farmer van rajtam valami csinos felsővel. Csak tényleg elég visszahúzódó vagyok, akkor talán ez a baj.
2013. febr. 16. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Magabiztos nyerő! Teli élettel az olyanok akiknek látszik hogy gond nélkül megmarkolná a farkat vagy csak kivenné a gatyából.
2013. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha én nem ilyen vagyok? Akkor játszam el, vagy mit kellene csinálnom? :)
2013. febr. 16. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez jön be, van, akinek más. Én pl előnyben részesítem a visszafogottabb lányokat a vadóc stílussal szemben ;)
2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!