Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mégis mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégis mit akar?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival neten. Tudja, hogy a képben van egy másik pasi (ma mondtam neki, hogy hagyom a fenébe a másik pasit), tepert nagyon, mondta, hogy találkozni akar velem. Mondtam, hogy nem nem akarok olyan pasival találkozni, akit neten ismertem meg. De még mindig kitartó... Egyik este valahogy felhozódott, hogy ingyenesen hívja a szolgáltatómat, és beszéljünk... Beszéltünk, azóta telefonon nem, mindig volt valamilyen kifogás, hogy miért nem hív, de Facebook-on ír...


Mit akar?



2013. febr. 16. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szext. ^^ De nem biztos, hogy veled! :D
2013. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!