Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon vészes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon vészes, hogy már nem is vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, még nem volt barátom sosem, néhány hónapja még sokat sírtam emiatt. Annyira elvoltam keseredve, hogy elmentem egy randira egy olyan sráccal, aki eléggé taszított, nem is lett belőle semmi. Mostanában viszont tök jól elvagyok egyedül, nem akarok kapcsolatot.

Szerintetek baj lehet velem, hogy így érzek?


2013. febr. 16. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konnyen lehet elni parkapcsolat nelkul, ha kozben van kivel dugnod, kotottsegek nelkul. Marpedig neked lenne is kivel ez fix,
2013. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem baj,most álltak helyre az érzelmeid.

Most viselkedsz normálisan,önmagadként.


Ilyenkor szokott bizony belépni egy férfi az életünkbe,amikor nem törődünk vele,és már nem vágyunk rá kényszeresen :)

2013. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak a probléma az, hogy nem tudok olyannal lefeküdni, aki nem áll hozzám közel.
2013. febr. 16. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez normális. majd elmúlik...ne aggódj.
2013. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd ha fel leszel készülve rá, akkor jönni fog. Sok lányt ismerek, akinek még nincs senkije 21 évesen.
2013. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3.-ra: Kérdező, és ez így is van jól :)
2013. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Reméltem is, hogy ez a normális.
2013. febr. 16. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
A szingli lét önbecsapás. Viszont amíg nem állsz készen egy kapcsolatra, pihentesd a dolgot. Lehet, hogy 21 évesen még nem vagy elég érett a dologhoz, ez nem baj. Én kicsit idősebb vagyok és fiú, de hidd el, sokáig én sem vágytam komoly kapcsolatra, viszont most már igen és elindultam az úton. Ha eljön az idő, akkor érezni fogod, hogy szükséged van valakire :)
2013. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs veled semmi baj, vannak olyanok, akik tökéletesen megvannak barát/barátnő nélkül, de nem egyedül. Ugyanis ha a barátaidtól és szüleidtől is megkapod azt a törődést, amire szükséged van és velük is tudsz boldog és felszabadult lenni, akkor nem szokott hiányozni a szerelem, hiszen így is lehet boldog az ember.
2013. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Csak a probléma az, hogy nem tudok olyannal lefeküdni, aki nem áll hozzám közel."


Akkor te egy értékes lány lehetsz, aki komolyabb gondolkodású. Erre légy nagyon büszke, mert ez így szép. :)

2013. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!