Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki az osztalytarsam.Regebb kavartunk de most olyan furan viselkedik az az igazsag hogy seretem de o nem tudja.Amikor beszelgetek valamelyik fiuval vagy esetleg mellem ul egy orara o mar kezdi hogy ugye hogy szeretem x-et meg y-on, az az igazsag hogy ijekor nagyon idegesit.Van meg egy lany aki allitolag a legjobb baratja (regebb jartak)es mostanaban nagyon olelgeti es puszilgassa.Amikor kavartunk akor is titokban de nem volt semmi tobb.Az a baj hogy a baratai nem nagyon szeretnek es az en barataim sem ot .De nem ertem ha nem birnak a baratai akkor miert nez es miert kedves velem ...?
2013. febr. 16. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hogy tetszel-e neki, hanem hogy ő miért nem tudja azt hogy: "az igazsag hogy seretem"... :/
2013. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!