Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 32 eves nocsabasy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 eves nocsabasy pasi megvaltozhat?

Figyelt kérdés

Most jottem ossze vele, es azt mondta, hogy kulonlegesebb vagyok, mint az eddigi baratnoi, es megvan bennem az a plusz, ami neki kell. Szeretnek hinni neki, de nem akarok naiv se lenni.

20L


2013. febr. 17. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, megvaltozhat, ha akar. :)
2013. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél naiv!

Kb.5% az esély, h komolyan mondja..

2013. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni.
2013. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szokták mondani: kutyából nem lesz szalonna. Nem mindenkire igaz, biztos van kivétel, de ezek száma elég kevés lehet. Ismerek olyat (családi körből), hogy már családja van, gyereke, felesége, és csak a jó isten tudja hányszor feküdt le más nőkkel. Nem bírja ki, ez a mindene! Imádja a nőket.

De remélem a te esetedben ez nem így van.

2013. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ő 32 és te 20. Lehet az a plussz, hogy te friss pipihús vagy, és ez tetszik neki. Mert korban sztem nem te illesz hozzá, hanem egy idősebb.
2013. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Korban 15-35 eves nokkel is volt egyutt. Nem igazan szamit neki a kor... tudom, tudom, most mindenki azzal fog jonni, hogy pedomaci...
2013. febr. 17. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, egyik ismerősöm 29 évesen állapodott meg addig ő is ebben a rossz nőcsábász hírében állt, de talál olyat aki megfogta őt.
2013. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg pedómaci, és mindenkinek ezt a szöveget nyomja. Aki elhiszi(te és elődeid), az meg is érdemli, hogy kiscsajokkal csalják meg.
2013. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, egy nocsabasz ferfi eleteben is eljohet az a pont, hogy meg akar allapodni, ha megtalalja a hozza illo partneret es ugy erzi, hogy itt az ideje, hogy lezarja az addigi eletmondjat.


Azt, hogy ez az adott ferfi komolyan gondolja-e, amiket mond neked es tenyleg komoly kapcsolatot akar-e veled, vagy csak szedit, hogy bejuthasson a bugyidba, mi sajnos nem tudjuk megmondani, mert nem ismerjuk ot, nem ismerunk teged sem, nem ismerjuk a korulmenyeket sem.


Neked kell annyira meg- es kiismerned, hogy meg tudd allapitani, mikor szedit teged es mikor veheted tenyleg komolyan, amiket mond.

Talan erdemes lenne egyebkent a kozvetlen kornyezetedben megkerdezni olyan embereket, akikben bizol es adsz a velemenyukre (es akik ismernek teged is es ezt a ferfit is), hogy ok kivulrol szemlelve hogy latjak a helyzetet...

2013. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!