Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállal fel engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és most van életemben először kapcsolatom. Nem vagyok buta lány, elég erős suliban tanulok, és nem beképzeltségből, de talán még azt is mondhatom, hogy okos vagyok. Nem szoktam magam a sárgaföldig leinni bulikban, nem rakom ki a melleimet, nem vagyok nagyszájú. Nem kavargatok mindenkivel, egyszóval nem vagyok k.rva. Egy sráccal megismerkedtem úgy 3 éve, akkor csak barátok lettünk, de én beleszerettem. Minden alakult, én nem mertem neki elmondani a dolgot, de végülis ő megcsókolt. Akkor még a barátaink előtt. Most pedig nem akar engem felvállalni, nem akar velem járni, csak időnként találkozgatni, mert szerinte a kötöttségek nem jók. Nem értem miért :( Mikor olyanokat mond nekem, hogy a legnagyobb kincse vagyok, meg meghalna nélkülem... Nincsen más csaj az életében, nem is volt soha rendes kapcsolata... Ő is 17. Már komolyan arra gondolok a külsőm olyan nagyon gáz, vagy fogalmam sincsen :( Szerintetek?


2013. febr. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
játszik veled.
2013. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így van... csak játszik veled.

ilyenre ne pazarold az időd, és a szerelmes se, mert nem éri meg. csak neked lesz rossz :(

2013. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem már most szörnyű... :(
2013. febr. 17. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Társadalmi betegség... az emberek közül nagyon, nagyon sokan nem akarnak kapcsolatot, kötöttségeket. Ettől ez még AZ, nem tudom, mi az a fantom, amitől "kötöttség" címén retteg, mert valójában nem létezik. Amitől ő kötött kapcsolat néven retteg, pont az van Köztetek.

Esetleg fél attól, hogy mit szólnak a többiek ahhoz, hogy van barátnője vagy ahhoz, hogy pont Te vagy az... nem tudom. De egy ilyen fiú szerintem nem is fogja elárulni...


Az viszont könnyen lehet, hogy ha KÉRED, teljesíti a kéréseidet.

Ezt a kapcsolatot 50%-ban Te alkotod, és pont ekkora mértékben Te is alakítod!

KÉRD MEG, hogy ne rejtegessen Téged, mert rosszul érzed Magad így. Kérd meg, hogy menjetek együtt abba a társaságba, amiben szeretnél vele együtt mutatkozni!



Amit ismerek házasságot, észveszejtő, de MIND úgy lett, hogy a lány többször mondta a fiúnak, hogy szeretne vele házaspár lenni, és a fiú teljesítette a lány kérését - és át is vette a lány felfogását etekintetben, és már saját magáénak vallja. A fiúk sokmindenre hajlandók a nőkért, csak ezt nem publikálják... Szóval KÉRNI kell, és ha elsőre nem fogan meg a kérésed, kis idő múlva kérd újra és újra. Aztán írj 3-4 hét múlva, hogy mi lett...:)

2013. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülye vagy! Ha lenne eszed ilyennel szóba sem állnál!

Máris 3 évet b.sztál el az életedből emiatt a gyökér miatt!

2013. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!