Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy vannak ronda emberek? Vagy szerintetek kellő igényességgel mindenki szépülhet? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most nyilván akinek az arca nem olyan, abból soha nem lesz topmodell, de azért mindenkiből ki lehet hozni valamit. Azért írom ki a kérdést, mert volt gimiben egy osztálytársnőm, akit még csúfoltak is azért, milyen csúnya. Ma összefutottam vele, és nagyon meglepődtem. Megcsináltatta a fogait (hihetetlen csálék voltak), és a hajával is kezdett valamit, és egész jól nézett ki.

Ezért írtam ki a kérdést, mert pont azon gondolkodtam, hogy aki ronda, az nem lehet, hogy valahol igénytelen is, és ezért tűnik rondának?


2013. febr. 17. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ronda ember. Még csak azt se mondom hogy ruha kérdése. Egyszerűen aki adna annyira magára, hogy ápolt, és nem hagyja hogy a feje úgy nézzen ki mint egy félig szétfőtt rák, nem lenne ocsmány.
2013. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez UNDORÍTÓ lesz, ne olvassa mindenki, aki nem bírja...

Nekem van egy osztálytársam, gazdag mint a halálfsza, és megtehetné hogy szerintem egész fejátültetése legyen, de neeeeeeeeeem, ő egy egyszerű gyógyszertári vackot nem ken a fejére.

Hetekig nem mos hajat, egy hétig ugyanabba a ruhába jár, és az arcát kapargatja, és néha meg is eszi...... UNDORÍTÓ

Láttam róla régebbi képeket, és nem, nem volt egy kidolgozott testalkatú srác, se egy jóképű, de egy átlagos kedves fiúnak tűnt...aztán ez az igénytelen balfsz lett belőle, és sír h mindenki cinkeli...

2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]

Neki mond, hogy mindenki szép, tiszta őszinteséggel...

2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen! Hiszem, hogy igényességgel, ápoltsággal lehet szépülni. Vannak erre hivatott szakemberek. Kérni kell a segítségüket. Persze bele is lehet nyugodni, de akkor ne is reklamáljon az illető.
2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok múlik az igényességen, de sajnos vannak akik hátránnyal indulnak.

Ilyen az abszolút asszimmetrikus arc és test, de ezeken is sokat lehet javítani.


Minap épp láttam egy férfit a buszon, nagyon furcsa, kiálló csúnya orra volt, pedig amúgy nem lett volna rossz a pasi. Viszont ez teljesen elrontotta az összképet, pedig erről igazán nem tehetett szegény.:(

Viszont ilyen esetekben, ha valaki össze tudja kapni a pénzt még létezik plasztikai megoldás.

2013. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azokra értette, akiknek nincs testi elváltozásuk...most ez olyan, hogy megkérdezed, szerintetek minden víz ízetlen, te meg jönnél egy olyan pohár vízzel, amit a Rábából merítettél..
2013. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Másik sztori, nekem volt még iskolában egy barátnőm. Rém csúnya volt, vagy inkább rém igénytelen?CSúfolták sokat.


Segítettem neki új ruhák választásában, megcsináltuk a haját, elkezdett sminkelni, adni magára és nagyon nagyon szép lett!

Bár voltak ott adottságok, pl. természetesen szép alak, szép arc, szép természetes szöszi hajacska. :)

2013. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha egészséges (nem születési rendellenességben szenvedő vagy balesetet szenvedett) emberekről beszélünk, akkor némi odafigyeléssel szinte mindenki kihozhatja magából a maximumot, és legalább egy átlagos külsőt kialakíthat magának. Plasztikai műtéttel meg még ennél is többet.
2013. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak mert itt is rengetegen írják, hogy "ronda vagyok". De tényleg, nem hiszem el, hogy egy férfi ne tudna mit kezdeni magával. Most tényleg nyilván nem születik mindenki Brad Pittnek, de egy körszakáll, haj, szép arcbőr mindenkin dob valamit.
2013. febr. 17. 17:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs ronda ember csak igénytelen,mint külsőleg, mint belsőleg.A másik kinek mi a ronda? Aki neked ronda, az másnak szép, ami neked szép az másnak ronda, ha mindenkinek egyforma izlése s nézetvilága lenne már kihalt volna az emberiség.
2013. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!