Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy francia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy francia fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a szüleim nem szeretik a franciákat. Sőt,nagyon is utálják őket (Trianon miatt...). Egy kicsit bennem is bennem van a dolog,mert többször észre vettem magamon,hogy bunkózom vele,meg szidom a franciákat. Pedig kedvelem a srácot. Amikor mondtam a szüleimnek,hogy jött a suliba egy francia gyerek egyből elkezdtek hurrogni,hogy miért jönnek ide,meg hogy el kéne bújnia ennek a mocsok népnek... Rá tudnám valahogy venni a szüleimet,hogy ne ítéljék el a származása miatt? 17/l

2013. febr. 17. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Az a fiú nem tehet róla, hogy mi történt évekkel ezelőtt. Ezt kéne a szüleidnek belátnia.
2013. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Menjél vele franciázni :))
2013. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Vesszen Trianon.
2013. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

A szüleid iszonyatosan műveletlenek lehetnek.

1. Attól a franciákat terheli az egész felelősség, mert náluk voltak a béketárgyalások HELYILEG?

2. Egy mai tizenévesen kell leverni egy lassan 100 éves sok résztvevős nemzetközi konfliktust?


Szégyen, hogy ilyen ostoba emberek vannak. Gyanítom, hogy zavarba lehetne hozni őket 1-2 történelmi keresztkérdéssel.

2013. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
Pfujjj francia, takarodjon mind! A nyelvük meg valami ótvar, nem tudom hogy képesek így beszélni. Mintha tele lenne az orruk turhával állandóan.
2013. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

A négyes kicsit erősen válaszolt, de azért egyet értek vele.

Te pedig miért haragszol arra a francia fiúra, vagy egyáltalán a franciákra? Személy szerint bántottak téged?

Az emberek békében élnének egymással, ha a politikusok nem uszítanák egymásra a népeket.

2013. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nem haragszom rá egy cseppet sem,mert még jóval értelmesebb és kedvesebb,mint 1-2 magyar fiú. Viszont néha "elkap" ez a baromság amit a szüleim művelnek. Nekik szinte senki sem felel meg. Utálják a cigányokat,horvátokat,románokat,szlovákokat és a franciákat. De általában normális vagyok vele és nem foglalkozom a dologgal viszont ma voltunk vásárolni anyukámmal és találkoztunk a fiúval anyum meg észre vette milyen furcsán beszél... És később meg kérdezte miért, először azt mondtam neki,mert pösze,de nem igazán akarta elhinni ezért elmondtam neki,hogy ő a francia gyerek. Most meg arról "vitáznak" apámmal,hogy miért vagyok vele jóban...
2013. febr. 17. 18:10
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van a szüleidnek! Miért nem bírsz ennyi emberből egy magyart választani????
2013. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Meg kéne nézetned velük egy pár 2. világháborús dokumentumfilmet. Sok abból indul ki, hogy egy volt német katona, és egy volt amerikai/angol haditengerész közösen mennek vissza az Omaha Beach-re, és mint barátok, közösen emlékeznek :)

Ha ők- akik anno cafatokra lőtték egymás testvéreit/barátait/szeretteit- meg tudnak egymásnak bocsájtani, akkor a te szüleidnek is el kéne tudniuk fogadni egy olyan francia fiút aki több generációval Trianon után SZÜLETETT.

2013. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert megtetszik egy francia, már le is szarod, hogy kibsztak velünk! Válassz magyart, jó fejek az ősök!
2013. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!