Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18-22 éves nőknek is vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-22 éves nőknek is vannak összetettebb érzelmeik, romantikusabb lelki vonásaik? Vagy őket csak a szex érdekli?

Figyelt kérdés
kiválasztásos mintavételem alapján 3/3 esetben nincsenek és leginkább a nemiség érdekli őket, pedig nem is ugyanabból a halmazból lettek véve, hanem más társaságokból. Valahogy a végén mindig az jött le hogy csak emiatt kellettem. Lehetséges, hogy ennyire pechesen beleválasztok a ku... na mindegy.
2013. febr. 17. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Megdöntöm a statisztikát, én inkább az érzelmekre fektetem a hangsúlyt, nem vagyok egy kiéhezett ribi, aki ráveti magát egyből a pasikra, és nem is szeretem az olyan férfiakat, akik egyből ágyba vinnének. 20L
2013. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát te biztosan nem jó helyeken keresgélsz. Ezek a kérdések eléggé megalázóak, meg ne haragudj. Szerinted minden 18-22 éves nő ilyen? Ezt a kérdést komolyan gondoltad egyáltalán?
2013. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 19 leszek, és a lópikula is kivan az érzelmekkel..amennyit csalódtam már egy személybe...

Amennyit feláldoztam, és mire ő észbe kapott, addigra kiszerettem belőle, és ráuntam...mégy egyszer nem vállalnék be komoly kapcsolatot, elég volt!

Vele vagyok, mert úgy gondolom, egyszer úgyis idejut minden kapcsolat, és mint ember tisztelem, és megbízok benne, de már tudja hogy nem vagyok se szerelmes belé, ég nem is kívánom őt...

Minden áldott nap rávetném magam az összes férfira, de nem teszem

Szóval, a válaszom, aki nem unt rá az érzelmességre, tuti hogy azt akar, de aki igen, annak vmi ruha nélküli dolgot villants

2013. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen valóban nyers volt, kicsit elszaladt velem a ló. CSak szomorú vagyok, hogy ez a tapasztalatom és minidg mikor már azt hiszem ez más... mindig kiderül hogy ugyanazokat a köröket futom. F/21 amúgy
2013. febr. 17. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
19 vagyok és én meg a pasiknál vettem ezt észre... mik vannak.
2013. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a nők olyanok, amilyenekké a férfiak formálják őket.:) szerintem.
2013. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bz*meg és a férfiak is olyanok amilyenné a nők formálják őket!

a helyzet az, hogy ha veszünk egy 15 éves lányt akkor valószínű össze töri a szívét egy 18 éves aki azért ge*ci mert amikor ő volt 15 éves és tetszett neki egy vele egyidős csaj akkor az a csaj le se sza*rta hanem elment a 18 évessel.

röviden tömören, kevés a normális nő és kevés a normális férfi, és azok is ku*rva nehezen találkoznak össze mert sok a szar!

2013. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért 3 csaj alapján ne vonj le hosszútávú következtetést.

Kezdj el randizni valakivel, és két hónapig ne fektesd le. Ha csak a szexre hajt, addigra úgyis dobott :)

Egyébként ennyi idősen engem is csak a szex érdekelt, 18 évesen csúnyán pofára ejtettek, utána féltem az érzelmektől.

(Megjegyzem jogosan, most 24 évesen megint szerelmes vagyok, és már látom hogy hatalmas bukás lesz belőle :( )

2013. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!