Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódott vagyok, hogy bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott vagyok, hogy bár Budapesten lakom mégis szigli vagyok, hogy nem találok egy megfelelő pasit egy olyan városban, ahol ennyien laknak?

Figyelt kérdés
Ha kell tudok vad lenni, de alapvetően elég konzervatív, visszafogott lány vagyok. Észrevettem, hogy azok a barátnőim, akik szintén nagyon erkölcsesek, mind szinglik, ez tényleg azért van, mert visszafogodtak vagyunk? Mi előtt jönnének a kommentek, elég csinos vagyok, és a barátnőim közül sokan szintén jól néznek ki, mégis egyedül vannak.
2013. febr. 17. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de bizonyára bűnronda vagy. Ez állhat mögötte, mint nálunk, férfiaknál általában.
2013. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

Hát igen ez nem a Szex és New York hanem szex és budapest...ami igen csak másabb...


Legalább eljársz valahová vagy csak otthon ülsz? Nem is próbálkozik senki?

2013. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, csak ki kéne mozdulnod a lakásból egy kicsit. Most szinte "láthatatlan" vagy, akármennyire is légy bombanő. nem vesznek észre, mert elzárod magad a világtól. Igen, az oka a túlzott visszafogottság, de nincs baj, járj el táncórákra, tanfolyamokra stb. ahol megismerkedhetsz más emberekkel is. Hajrá, én szurkolok ;)

18/L

2013. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha nem egésznap a szex és newyorkot bambulnád, talán találnál magadnak pasit.

mondjuk most én is egyedül vagyok, de ez részemről saját döntés volt.

2013. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rakj be egy fotót majd szemrevételezem mennyi esélyed van
2013. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ájszíjú ***** válasza:
Mert ez egy rohano vilag utcan nem sokan szolitjak le a masikat ahogy, en se. Ha latok egy szep csajt megnezem (szemezunk) de tobbre nincs idom, mert altalaban mindig kesesbe vagyok. Persze sokszor megbantam mar h nem beszelgettem el egyikkel se.
2013. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

,,Bocsi, de bizonyára bűnronda vagy. Ez állhat mögötte, mint nálunk, férfiaknál általában."


De egy paraszt vagy! Ráadásul nincs is igazad. Miből gondolod, hogy minden jó csajnak van barátja? És miből szűrted le, hogy aki szingli, az csak bűnronda lehet? Szerencsétlen...

2013. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok, főleg, hogy direkt írtam, hogy mielőtt jönnének az ilyen kommentek, hogy : "persze biztos ronda vagy", közölném, hogy nem vagyok az, de mindegy is, tényleg nem mozdulok ki sokat, ha elmegyek akkor is körbevesznek a barátnőim, gondolom egy halom csajhoz, a bátrabbak sem mennének oda.
2013. febr. 17. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Abban is van igazság, hogy gyakran okkal nincs valakinek barátja, de az én visszafogott, szingli barátnőm a szalagavatón úgy ki volt sminkelve és olyan gyönyörűen ki volt vasalva/meg volt csinálva a haja, hogy úgy nézett ki, mint egy hollywoodi színésznő, komolyan! Nem mindig szabad az előítéletekre támaszkodni!
2013. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!