Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a franc van a lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van a lányokkal?

Figyelt kérdés

Ma elèg sokat nèztem ezt a tèmàt ès ha nem làttam min 1 tucat olyan kèrdèst, hogy

-Èn jeleket küldök a sràcnak de nem reagàl

meg,

-ha jòl èrtem a jelzèseit...

-sràcok ti èrtenètek, ha megfognànk a kezetek, vagy ha beletùrnèk a hajàba

Mikor èrtik meg a lànyok, hogy nagyon kevès olyan sràc van (azèrt sràc mert ezeket a kèrdèseket 15-18 èvesek tettèk fel) akiknek tetszenek ès ezek mellett èrtik ezeket a jelzèseket.


2013. febr. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdésed egész pontosan. Mi is van velünk?
2013. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne bukott generáció, önkifejezés-képtelenség párosul a 15-17 közötti ésszel, amit mindenféle jampi szülő neveléssel vedeljünk a haverokkal itt-ott nem számít az anyám még 30 sincs, és akkor csodálkoznak ha 20 éves srác inkább az anyát akarja megfektetni mint a lányt!


Borzalom


Üdvözlettel

AngryAtti-Got2Be-gatto-dongatto

2013. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
arra akar szerintem célozni, hogy mi srácok azért nem jelzünk vissza ezekre, mert nem tetszik az adott lány.
2013. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez egy érdekes kérdés.

Valószínűleg azért kérdeznek ilyet, mert tehetetlenek, és mivel ez a gyakori kérdések oldal, így remélik, hogy választ kapnak rá. :)


Amúgy meg... jogos, hogy ha a lány sokat jelez és a fiú nem jelez vissza, akkor valószínűleg nem tetszik neki a lány.

De ha azt akarod, hogy megértsék a lányok, akkor mond meg és ne ide írkáld ki.

2013. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!