Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan tudna egy női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Férfiak! Hogyan tudna egy női ismerősötök egy újabb, mély benyomást tenni rátok, hogy vonzónak találjátok?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon tetszik, de csak ismerősi viszonyban vagyunk. Az első jópár benyomást nagyon elrontottam, mindig rosszabb napjaimon sikerült találkoznom vele. Kedves mindig, de nem nagyon próbál jobban megismerni, vagy közelebb kerülni hozzám. Hogyan érhetném el, hogy mikor legközelebb találkozom vele, megkedveljen és valamikor esetleg vonzódni is elkezden hozzám ő is? Köszi a segítséget!
2013. febr. 17. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézni. Remélem, nem vagy az a királylány típus, aki nem hajlandó kezdeményezni.
2013. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még soha nem kezdeményeztem, de nem azért, mert királylányt játszom, hanem mert nem vagyok elég bátor. De érte bevállalnám, viszont ő azon a véleményen van, hogy a kezdeményezés a pasi dolga, meg hogy a férfi menjen oda, ilyesmiket már hallottam tőle. Vagy ennek ellenére még imponálhat neki?
2013. febr. 17. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább én gyakorolnék rád mély benyomást :DD
2013. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, tetszhet neki. Legyél formabontó, lepd meg.
2013. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valtoztass kicsit a kulsodon es ha kavezni nem mered elhivni, akkor kerj tole segitseget mert bedoglott a kavefozod. Aztan igyatok meg amit foztetek :)
2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keltsd fel a figyelmét pl. vegyél fel combfixet harisnyatartóval aztán amikor csak ő látja villants :)


Aztán kérj valami segítséget tőle, pl. nem tudsz vmit beállítani a wordben v nem tudod kikapcsolni a Caps Lockot szóval vmi baromság miatt.


Esetleg ninc solyan, amikor odameehtnél hozzá csak úgy dumálni? Pl. amikor kávézik a büfében, stb

2013. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!