Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy azért nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy azért nem akarok találkozni egy sráccal, mert nem fogadja el, hogy dohányzom?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez a te döntésed, miért ne lenne az?
2013. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Találkozz vele, éss bagózd képen, ha nem tetszik neki, elmehet :D És akk nm te voltál a csúnyarossz, hogy nm taliztál vele
2013. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi a túró a szrelem is már jog kérdése?Mindegy veled biztos nem találkoznék szívesen.
2013. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
2013. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elviekben oda van értem, rendes, aranyos lánynak gondol, csak az a baja, hogy dohányzom, meg kávézom...
2013. febr. 17. 21:25
 6/13 A kérdező kommentje:
#4: nem
2013. febr. 17. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:

ahogy érzed, visszavágás? nem kötelező elfogadni, a nem dohányzóknak zavaró, ha valaki dohányzik körülötte

de persze ez nem feltétlen kellene kizáró ok legyen

én pl. ha nagyon oké lenne a srác, akkor tuti nem foglalkoznék vele, h dohányzik, egyéb esetben ez egy újabb negatívum

2013. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva,én is ismerek,kedves és jófej lányt,aki dohányzik.

Kedvelem,de nem szeretem,mindig cigiszagú a haja és a ruhája.

Ezért nem is jönnék vele össze..

2013. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Én például utálom a nemdohányzó srácokat... mindig csak nyüsszögnek, hogy szokjak le.


Szerintem ne találkozz vele, felesleges, eleve fenntartásai vannak veled kapcsolatban, akkor meg minek találkozni vele?


25/N

2013. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
elég okádék ízű egy ilyen csajjal csókolózni :D ..én is rühellem.Meg folyton gyere már ki velem elszívok egy cigit stb....
2013. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!