Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz hogy vonzalmat tudjak kelteni a nőkben?

Figyelt kérdés

Azt mondják h nem vagyok csúnya, simán lehetne barátnőm.

Ennek ellenére soha nem volt és még egy olyan lány se volt akinek bejöttem volna, vagy láttam volna rajta hogy tetszek neki.

Facebookon se nagyon lájkolgatják a képeimet. Próbálkoztam lányoknál de nem nagyon érdeklem őket.


2013. febr. 17. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

stílus, kisugárzás, értelem, érettség.


Legyen önbizalmad, ha úgy van merj odaszólogatni akár pozitív akár negatív megjegyzéseket!

2013. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eszem f@aszm megáll.Pedig fakebukon is lájkolják a képeidet.És csodálkozol hogy ezzel a mentalitással nincs csajod.
2013. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó de konkrétan mit mondjak és hogyan viselkedjek?
2013. febr. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!