Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek mitől fájhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mitől fájhat a szex? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Barátnőm most lesz 17 én pedig 18 vagyok... Az utóbbi időben erős fájdalmat érez mikor behelyezem nála.

Én vagyok a második pasi akivel lefeküdt de nekem azt mondta hogy az enyém nagyobb mint amekkora volt a másik pasié, ezt onnan is észrevettem hogy a legelső alkalommal mondta hogy fáj neki mert nagy. Pedig óvatos voltam.

Márciusban lesz egy éve hogy együtt vagyunk de egyre többször panaszkodik hogy fáj neki. de ez kb egy hónapja van. Benedvesedik eléggé a petting során mikor az ujjam tolom be akkor nem fáj neki de mikor a péniszem akkor igen.

Ma is reggel csináltuk de nem fejeztük be nem, nem volt orgazmusa és én sem élveztem el. Késő délután letepertük egymást hogy befejezzük amit elkezdtünk a reggel de nem sikerült mert mikor beraktam nagyon fájt neki. Le is álltam nem fojtattam nem szeretem hogy ilyen fájdalmat okozok neki. De például tegnap este nem volt semmi gond akkor nem fájt neki... De a mai napi meg most este is nagyon fáj azt mondja és sajnos nem az elő alkalom. Mi lehet a baj?? Értelmes válaszokat kérnék.


2013. febr. 17. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Én is voltam ilyen helyzetbe a barátnőmmel, nem szeretném kifejteni mert most itt nem az a lényeg...de neki is ilyen panaszai voltak.

Annyit tudok tanácsolni hogy mihamarabb ( ne húzzátok sokáig tapasztalatból mondom ) menjen el nőgyógyászhoz...persze nem biztos hogy ugyanaz a gond, de szerintem valami belső gyulladás lehet ennek az oka...remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen, egyszer mikor kisebesedett ott lent mert kidörzsöltük, a másik alkalom mikor fel voltam fázva. Szerintem is az lenne a legjobb ha dokihoz menne nehogy komolyabb baj legyen.
2013. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!