Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan életkor, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan életkor, ami után érdemes feladni a párkeresést, ha addig se volt siker?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem. Minél öregebb vagy, annál sz@rabb az egyedüllét. Ha 50 évesen találsz párt, akkor is megérte.
2013. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha fiú vagy, akkor olyan 20-22 éves kor körül. Aki addig nem talál barátnőt, az nagy valószínűséggel csúnya, ezért utána se fog kelleni senkinek.
2013. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
2! Nem értek egyet. Egy férfi 40-n is és 50-n is más megítélésben van. A nő az már 40-l öreg. Inkább úgy mondanám, az idő múlásával senki nem akarja feladni a függetlenségét. A nő nehezebben talál, mint a férfi. Bár ez az én tapasztalatom. N
2013. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy érdemes-e egyáltalán feladni. Ha az ember feladja, elbukott. Ha nem próbálkozik, nem is lesz párja. Én még nem célom feladni, pedig 26 éves vagyok, és még csak randizni sem randiztam.
2013. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
#3 Attól függ. Egy nő nehezebben talál párt, mint egy jóképű férfi, de könnyebben, mint egy ronda férfi. Főleg mert utóbbi egyetlen nőnek se kell, így egyáltalán nem talál párt.
2013. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%
ne beszélj már marhaságot:D a 20-22 éves még gyerek:D amúgy annyit azért "megkövetelnék"tőle, h ne én legyek az első, ami a szexet illeti:D
2013. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
5! Ez relatív ki ronda, ki szép. Neked más a tapasztalatod, nekem is más. Lényeg ilyen fiatalon Te ne ad fel a keresést. Eleve férfiből kevesebb van, így ne aggódj N
2013. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az idősebbek között valóban kevesebb. De a fiataloknál más az arány. Máskülönben nem tudnátok ilyen eszement módon válogatni.
2013. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

,,ne beszélj már marhaságot:D a 20-22 éves még gyerek:D amúgy annyit azért "megkövetelnék"tőle, h ne én legyek az első, ami a szexet illeti:D"


Mi a baj azzal, ha te lennél neki az első?

2013. febr. 18. 17:00
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
#7 Nem relatív. Majdnem minden nőnek ugyanaz a szép és ugyanaz a ronda, és sok férfi van, aki minden nő szerint ronda.
2013. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!