Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül egy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül egy igazán jó párkapcsolat már hosszú ideje?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Volt már 1-2 barátnőm azért, amik komolyabbak voltak, és sok lánnyal próbálkoztam már futó kapcsolatként, de soha nem jött össze egy igazán jó párkapcsolat sem, egy idő után soha nem alakultak jól a dolgok, még ha az elején minden nagyon szuper is volt.

Én mindig próbáltam mindent megadni, (most nem az anyagiakra gondolok hanem érzelmileg, lelkileg), és sosem voltam hűtlen, vagy megbízhatatlan, egyszerűen mintha kihűltek volna ezek a kapcsolatok.

Nem vagyok egyszerű helyzetben, mivel egy viszonylag csöndes típus vagyok, mégis jó a humorom, a társaságban is tudok jófej lenni, és sok mindenről lehet velem beszélgetni.

Szórakozóhelyekre nem nagyon járok, mint a korombeliek nagy többsége, nem vonzanak a diszkók, clubok, abszolút nem az én műfajom, mivel nem is ezt a zenét hallgatom, inkább rockos beállítottságú vagyok. Sokkal jobban szeretek beülni valahova meginni egy-kettőt a barátokkal.

Azt sem mondanám, hogy rossz külsőm van, igényesen öltözködöm a hétköznapokban, csak akkor veszek fel pár "vadabb" cuccot, ha koncertre, vagy hasonló rendezvényekre megyek.

Sajnos ugye a mai világban nehéz így bárkit is találni, mert nem ez az átlag :)

Szeretném ha lenne végre egy normális kapcsolatom, egy őszinte, szép barátnőm. Nehéz elhinnem, hogy nekem ezek a dolgok soha nem akarnak összejönni, hiába keresek.


Hol kellene próbálkoznom, vagy mit tegyek, hogy ez változzon? :)



2013. febr. 18. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked is ugyan azt tudom mondani, mint a többi kétségbeesett embernek. Ne akard görcsösen, mert azt megérzi a másik nem, és menekülni fog előled.LEgyél vidám, felszabadult, ismerkedj, és ne úgy állj hozzá hogy és vele akarok járni hanem először csak beszélgessetek és utána térj át az udvarlásra.:)
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert 17 évesen még nem vagy elég érett egy komoly kapcsolathoz.
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én olyat is ismerek, aki 14 évesen jött össze a pájával és 7. éve vannak együtt. Sőt én is ilyen vagyok.
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen nem csoda, hogy eddig nem volt komoly párkapcsolatod...:D Nincs erre recept, hogy hol kellene próbálkoznod, majd hidd el, egyszer csak szembejön egy ilyen lány.:)
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok most mint te(18/L). De ne búsulj, lesz még jobb is. Idővel eljön az akire szükséged van. Csak csináld azt amit szeretsz, és akkor rátalálsz. (Másnem lesz egy közös hobbitok)
2013. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!