Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy tanár (41 ffi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy tanár (41 ffi) ha rájött, hogy egy diákja (17Lány) beleszeretett?

Figyelt kérdés
Normális vélemények érdekelnek, főleg a korombeli férfiaktól!

2013. febr. 18. 15:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Ad neki egy karót!
2013. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azért mert szerelemes? egyébként kedves lány és mindenben számíthatok rá....
2013. febr. 18. 15:33
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
dugd meg;)
2013. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ezek a normális válaszok? én-és most ne vessetek meg-nem vagyok ellenére az ilyen kapcsolatnak és egyébként sincs családom, de nem tudom, hogy kezdjek bele.
2013. febr. 18. 15:36
 5/22 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy te mit akarsz tőle? Semmiképp ne menj bele tiltott kapcsolatba, ugyanis tudod, ilyen korban ez gyakorta nem igazi szerelem, csak amolyan fellángolás. Aztán ha neadjisten megromlik a kapcsolat, vagy simán csak flúgosabb kedvében van, könnyen kellemetlen helyzetbe hozhat. Igen, az a lány is, aki egyik pillanatban még kedves, odaadó, szerelmes.

Szóval ha akarsz tőle valamit, várd meg, hogy már ne legyen a tanulód!

Egyébként meg ne csinálj semmi különöset. Hagyd, hogy szépen, békésen álmodozzon rólad.

2013. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3-as nem szórakozott, bemondta a frankót. Én próbáltam burkoltan fogalmazni.:D
2013. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Viszont látom rajta, hogy szenved. se ő se én nem merünk lépni. abban reménykedem, hogy kitart addig amikor már nem fog ide járni. szerintetek utána lehet már valami?
2013. febr. 18. 15:40
 8/22 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Ha a munkád a tanárság, megteszed...ha a hivatásod, akkor figyelmen kívül hagyod. Ennyi.


Az apja helyében már azért kiherélnélek, hogy egyáltalán elgondolkodtál ezen, te gyökér!

44/F.

2013. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 QueenRavenna ***** válasza:
62%
Nem érzed magad túl idősnek hozzá? Szánalmas vagy..
2013. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Bratilla ***** válasza:
Én a dolog másik végén vagyok, diáklány, aki beleszeretett a tanárába. :) Szerintem nagyon is lehet komoly, amit érez, legalábbis én magamról biztosan tudom, hogy nem csak egy fellángolás. Amúgy pontosan mit is akarsz tőle? Kapcsolatot, vagy csak...?
2013. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!