Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem akkor vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem akkor vajon miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nem ő volt az első szerelmem,de valamiért mindig fontos volt számomra,ő volt az első fiú akinek a belseje fogott meg előszőr akkor 16voltam a srác újra felbukkant az életemben kb egy éve,azóta (decemberig)találkozgattunk aludtunk együtt, rengeteget gondolok rá jó volt mindig vele lenni,randizgatni,nem unatkoztam mellette sokszor voltam igazán láthatóan boldog..tudom és az ő elmondása alapján is fontos vagyok neki..de van egy barátom,aki szeretek és ezért le kellett zárnom ezt a dolgot,azóta is rengeteget gondolok rá amikor pont megpróbálnám elfelejteni akkor vele álmodom..talán "vki" nem engedi h elfelejtsem ?! többszőr volt,h részegen felhívtam ,mert akkor már nem számított a büszkeségem majd utánna 7végén ő hívott,de nem válaszoltam a hívására..azóta neki is lett egy párkapcsolata, a hónap elején egy közös eseményen vettünk részt ahol ameddig nem látta,hogy ott vagyok nem foglalkozott a barátnőjével majd miután köszöntünk egymásnak a bnőjével volt egész este ami nem tudom miért ,de nekem fájt..ott viszont került engem..a barátomat nm szereti,vannak olyan jelek,akik azt bizonyítják,hogy hiányzom neki és fontos vagyok neki,de nem tudom mit kéne tennem..EGYSZERŰEN NEM MEGY A FELEJTÉS pedig már mindent kipróbáltam.mit kéne tennem kérlek titeket segítsetek!
2013. febr. 18. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak szegény barátodat sajnálom!
2013. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint én az exemmel, akivel végülis nem azért szakítottunk, mert nem szerettük egymást, hanem más okból nem lehettünk együtt.

Továbbra is ott vannak azok a pillanatok, amikor fantasztikusan közel voltunk egymással.

Mindketten emlékszünk rá, és tudom, hogy szeret és én is, még úgy is hogy ő most már férjnél van, és nekem is volt már más párom. És valahogy tudom, hogy ez nem fog elmúlni.

Ez nem egy olyan szerelem, amit bármilyen szinten bármelyikünk is tettlegesen csinál vagy teremt, hanem mindig ha találkozunk felmerül. Sok évbe került nekem, míg rendbe jöttem. Ma már nem minden nap gondolok rá, de eszembe jut, és mindig a tökéletes pillanatok. De tudom, hogy boldog a házasságában, és örülök, hogy boldog. Ennyi, megtanultam elengedni. Egyszerűen egy idő után elmúlik, ahogy megy tovább az élet. Mondjuk az segít, ha nem találkoztok nap mint nap.

2013. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen most már kerülöm a társaságát,mert ha egy helyen vagyunk akkor nem tudom nem észrevenni őt..bár ez más ,mert eddig úgy gondoltam,hogy csak az első szerelem lezs egy ilyen "örök életű" gondolok a másikra dolog..nekem ez ténlyeg rossz,mert nem vagyok se ribanc a 3év alatt egy pasival sem találkoztam ,sem bezsélgettem,de ő valahogy tudta,hogy h kell hozzám állnia..köszönöm,hogy megosztottad velem ezt :)
2013. febr. 18. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: lehet, hogy nem lenne rossz egyszer megbeszélni a dolgot vele, és egy megegyezésre jutni.
2013. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudja,hogy nem tudnék szakítani a barátommal,nyáron döntöttem is mellette..amikor ezt pár hónapja szóba hoztuk azt mondta h úgyis megolnénk egymást stb,úgy érzem fél nem is akarna komolyat,haosnlók vagyunk a mostani bnője más ,mint én melette lehet csajozgtani stb,velem ezt nem tudná megtenni..régebben még maikor 16éves voltma ezért nem jottunk össze nagyon tetszem neki külsőleg valamint belsőleg is viszont,neki még nem kellett komoyl kapcsolat élni akart és sose szeretett volna megbántani..megpróbálom őt örökre elfelejteni,de nehéz lesz
2013. febr. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!