Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés
Ti találkoztatok már egy olyan csajjal, aki brutál jól néz ki, sztem 10/10-es, és csendes, visszahúzódó, magánakvaló? Ez teljesen fordítottan arányos, azok szoktak ilyenek lenni, akik kövérek, csúnyák, stb. Vajon mi lehet az oka?
2013. febr. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
talán az, h a külsőnek sem a temperamentumhoz, sem pedig a belső értékekhez nincs köze?
2013. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

barátnőm szerintem az egyik legszebb lány a világon..

imádni való, szép, csodálatos a mosolya.. még is visszahúzódó , félénk , és szomorú.. de megvan rá az oka..

ami a gyerek kora.

2013. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kirívóan öltözködik, cicanadrág, stb, szexi nagyon, és mégis. Tehát nem az önbizalmával van gond sztem. Érdekes.
2013. febr. 18. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy annyira ostoba, hogy semmi mást nem tud, csak nézni ki a fejéből? Csak erre tudok gondolni.:D
2013. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csendes, sokat nem hallottam beszélni, de nem tűnik egy géniusznak azért.
2013. febr. 18. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Épp múltkor néztem egy videót, amiben randomra mennek oda emberekhez megkérdezni egy-egy dolgot. Egy szőke csajszi - egész jól nézett ki - álldogált az aluljáróban, mikor odamentek hozzá. Poénosan azt kérdezték, milyen nyelveken kellene megszólalnia a 'bemondónak', mikor a metró következő állomását jelzi. A lényeg az volt, hogy szomszédos országok nyelveit mondja.


Erre ő: spanyol, olasz, francia, angol, török (lol)


Mikor ismét mondták, hogy a szomszédos országok nyelvei közül válasszon, csak annyit válaszolt: Jajj ezt most így nem tudom! (kínos nevetés)


Borzalmas volt. Csak feljött a téma, hogy lehet szép, de hülye, arról jutott eszembe ez a kis sztori.

2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitti, nem mutatsz be a barátnődnek? :D
2013. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!