Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tetszik egy fiú, de ő menő és meg átlagos? :CC

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem .Ő 5.-es én 6.-os. Én az osztályban nem vagyok egy túl közkedvelt személy de nem is utálnak (sima átlag lány vagyok) nem vagyok túl sovány ,sima barna szem barna haj.Ő viszont az osztályában a legmenőbb fiú tele van haverokkal ,kékeszöld szem szőkésbarna haj.A menőbb osztálytársaim (lányok)folyton cukkolják,becézgetik viccből,és azt mondták tök jó fej ,nem egoista és kedves velük.febr.8.-a volt a farsang és a tombola sorsolás alatt félpercenként felém nézett.Aztán mikor átültem máshova odanézett a régi helyemre keresett a tekintetével,aztán mikor megtalált (szemével)akkor ránézem és ő úgy csinált mintha nem nézett volna.Majdnem felrobbantam a boldogságtól,de az egyik lány aki piszkálja és mellesleg a barátnőm azt mondta ne fújjam föl mert hogy a fiú nem is kezdeményez..stb.Úgy érzem semmi esélyem nála...:CC

2013. febr. 18. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Győőő...5., 6. osztály, és már menő.te meg csak átlagos..és már...

áááááááááhhhh, semmi keresni valóm ezen az elcseszett világon

2013. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
I DONT WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE
2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
nee neeee ne szaporodjatok...
2013. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NagyD1990 ***** válasza:
88%
Az előttem szólok konkrétan elmondták a lényeget. Csak úgy kíváncsiságból kérdem: mitől lesz menő egy 10-11 éves gyerek? Csak menj oda hozzá és kész. Nem átlagos és menő emberek vannak a világban, hanem rendes és bunkó emberek, gazdagak és szegények, meg az ilyen végletek közötti átmenetek. A menőségével meg majd felnőttkorában kitörölheti a seggét.
2013. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Tudom már! tazo gyűjtemény.....

Már mindent értek, neked nincs meg mind:S

2013. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagy idő után mertem itt is feltenni a kérdést.Nem akarok 6-osan pasizni ,csak tetszik.Reméltem hogy lesz normális komment is , mert ezekkel az undorító bunkózásokkal én még nem leszek előrébb.Nem kell azt mondani hogy a mostani 12 évesek milyenek,mert tudom hogy mostanában mindenki erre gondol. Én nem vagyok olyan .Csúnyát is csak azért írok mert már rohadtul elegem van abból hogy mindenki paraszt.És mivel ez a gyakorikérdések.hu (ha jól tudom) akkor ne én kérjek már szívességet hogy normálisan válaszoljanak a kérdésemre...
2013. febr. 19. 18:16
 7/9 A kérdező kommentje:
am. azt elfelejtettem hogy ma (febr.20) van a 12. születésnapja...
2013. febr. 20. 19:27
 8/9 anonim válasza:
(én is 6.-os vagyok)sztem teljesen normális, hogy szerelmes vagy meg tudom, hogy van ez a menő-nem menő, de attol még tetszhetsz neki ;) de azt írtad ott az a barátnőd, aki jóban van vele, miért nem kéred meg őt, hogy hozzon össze vele? :)
2013. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz!köszönöm:) Hát hozzon össze vele?Nem igazán tudom,gyakran pillantgat felém de nem hiszem hogy bejövök neki .Egyébként ugyanott szállunk le a buszról:D Mondjuk ma nem szállt le szerintem bealudt xdd
2013. febr. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!