Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szeretném neki mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném neki mondani, hogy szeretem. De hogy?

Figyelt kérdés
Ma rájöttem, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy ne mutassuk ki az érzéseinket, és így elszalasszuk a boldogság lehetőségét. Eldöntöttem, hogy elmondom az igazat a fiúnak, akibe szerelmes vagyok. Egyébként ő sem közömbös irántam, de valami miatt nem akar/nem mer lépni. Mindegy, én megteszem, csak nem tudom, hogy kellene ezt közölnöm vele, még sosem csináltam ilyet. Segítenétek?
2013. febr. 18. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
van 1 tippem de csak privibe mondom el ha érdekel D:
2013. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álljál elé és mondd el!! Ennyi,ne lacafacázz! Igy van rövid az élet,úgyhogy hajrá!
2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ájszíjú ***** válasza:
Remelem az vagy akire gondolok :D
2013. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jo egybol szerelmet vallani, lehet, hogy osszefossa magat es szepen leraz! (Pl. tetszel neki, de o nem szerelmes beled, ugy erezhetne, hogy nem erdemel meg...)


Mondd azt, hogy kedveled, es szeretned jobban megismerni, tobb idot tolteni vele...

2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az Julika?
2013. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tekintve hogy én vagyok pár percen belül a harmadik ember, aki abban reménykedik, hogy te vagy az akire gondol, ezért bátran megteheted :))
2013. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tibi0112 válasza:
Hát.. Célozz rá hogy amióta vele vagy furcsán érzed magad! boldogan de furcsán... És Rá jöttél hogy mellette érzed magad teljesnek... És hogy szereted!... Ez szerintem be fog jönni!...
2013. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!