Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti befogadnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti befogadnátok a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A 19 éves barátnőm lebukott a szülei előtt. Egy lánnyal találták az ágyban félreérthetetlen helyzetben. Az édesanyja felháborodásában elküldte otthonról. Mivel én egyedül élek, és van hely ahol el lehet, megkért, hogy addig amíg rendeződik a helyzete, addig hagy lakjon nálam. Most itt lakik tegnap óta, de nem tudni, hogy meddig tarthat ez a helyzet. Egyébként normális esetben nem zavarna.Ti befogadnátok? És ha igen, meddig?

És nem fogják rólam is azt gondolni, hogy a lányokat szeretem? Én ellenzem egyébként az azonos nemű kapcsolatot, vagy is nem ellenzem, hanem én nem vagyok ilyen. Mit tegyek? Meddig segítség ez, hogy itt lakik?

Tanácstalan vagyok.



2013. febr. 20. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Te életed, Te barátnőd, Te döntésed.

Ha a barátnőm akkor kisegítem. De ha olyan hülyeséget csinál ami nekem sem tetszik akkor elküldöm a szarba. (hátha észhez tér)

De ilyen esetben te döntöd el hogy mit teszel.

2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha fontos nekem az az ember annyira, hogy elviseljem, akkor befogadnám. Ha NAGYON közeli barátom, akkor nem kérnék tőle pénzt sem érte egy darabig. Bár gondolom, neked nem túlzottan számíthat ez az ember, ha jobban érdekel, nehogy mások leszbikusnak tartsanak, mint, hogy ő hol lakik...
2013. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer írom! Tanácstalan vagyok. Nem zavar, de nem fognak megszólni?
2013. febr. 20. 14:38
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Már elnézést, de anyuka nem 100-s! Ezért elküldi a gyerekét. Na még szarabb lesz neki, mint eddig volt. Te meg ne parázzál, mert ki tudja ezt rajtatok kívül, senki. Hányan vannak akik így laknak, sokan.

Segíts neki, hiszen most senki nem maradt, akivel egyáltalán tudjon beszélni. Hát ha az anyja végig gondolja. Te meg ne ellenezd az ilyen jellegű kapcsolatot, nem ő tehet róla. Már terhesség alatt az agyban ez eldől. N

2013. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon közeli barátnőm, nem is kérek pénzt érte, csk nem szeretném, ha arra gondolnának, hogy azért lakik nálam, mert én is olyan vagyok. Nekem is meglepetésként hatott az egész.
2013. febr. 20. 14:40
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
69?
2013. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez így van rendjén, hogy segítesz neki, de ha én lennék a barátnőd és megtudnám, hogy ezen aggódsz, h mi van, ha mások azt hiszik, hogy olyan vagy mint én, akkor nagyon megbántódnék. Kb. olyan, mintha ezt egy szégyellendő dolognak tekintenéd. És ezen tök felesleges magad túráztatod. Mégis miért gondolnák, hogy te is az vagy? Csak azért, mert ott lakik? Szerintem ne foglalkozz ezzel, gondoljanak amit akarnak.
2013. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy befogadnám. Akkor is befogadtam, amikor a párommal csak egyetlen szobát béreltünk, így hárman voltunk hetekig. Szerintem ez természetes.

Ne foglalkozz vele, hogy ki mit szól. Biztos lesz, aki azt hiszi, hogy te is ilyen vagy, de akár amiatt is hiheti, hogy egyáltalán ilyen lánnyal barátkozol. De kit érdekel?

2013. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Még egyszer leírom: ha neked a barátnőd megsegítésekor az a fontos, hogy számodra papíron kevésbé fontos emberek mit gondolnak, akkor a barátságról alapjaiban nincs fogalmad...
2013. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazán nem azért vagyok tanácstalan, mert nem tudom, hogy mi a barátság, és mi nem. Amint írtam már nálam lakik. Nincs semmije, egy fillérje sem, és itt van. Csak azt nem szeretném, ha a fiúk úgy gondolnák, hogy én is a lányokhoz vonzódok. És ha most kiderült akkor biztos kombinálni fognak. És azt nem szeretném. Elküldeni nem fogom, ezt neki is megmondtam, csak valahogy nem tudom, hogy miként lesz ezután.
2013. febr. 20. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!