Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi történhetett a randi óta? Keressem, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Néhány hete beszélgetek egy fiúval facebookon. Nagyon rendes srác, érdeklődő, figyelmes, nagyon jókat beszélgettünk és úgy tűnt, többet gondol egy egyszerű ismeretségnél. Én is többet érzek. Megbeszéltünk egy találkát, sétáltunk, beszélgettünk, nagyon jó volt. Hazakísért, majd a ház előtt mondtam, hogy jól éreztem magam. Azt mondta, hogy ő is.


Ehhez képest azóta nem igazán beszéltünk, úgy ahogy régebben. Előtte mindig órákon át chateltünk, zenéket küldtünk egymásnak meg minden, most a randi óta 2x beszéltünk, de teljesen más volt. Először ő írt rám, majd másnap én.


Korábban mindig kérdezte, hogy vagyok, milyen napom volt, becézgetett, tényleg nagyon aranyos volt, most viszont, meg sem kérdezte, hogy mi van velem meg semmi.


Egyszerűen nem értem, mi történhetett? Lelkileg teljesen összetörtem, mert nekem nagyon fontos ez a fiú, kezdek beleszeretni, de így, hogy jelenleg nem is beszélünk, nem tudom, mit tehetnék. Amikor én írtam neki, akkor megkérdeztem, hogy van-e valami baj, mert nagyon csendes, de nem válaszolt rá. Azóta nem beszéltünk.


Szerintetek mi történhetett? Mit csináljak most?

18/L


2013. febr. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem személyesen már nem jöttél be neki, ezért nem ír.

de ez csak az én véleményem, ha biztosat akarsz tudni, kérdezd meg őt


24/F

2013. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez még eszembe se jutott, de ez is egy lehetőség.. Bár, találkoztunk már korábban, csak akkor nem volt alkalmunk jobban megismerni a másikat. És én azt gondolom, hogyha abszolút nem jöttem volna be neki, akkor nem is hív el találkozni. Bár ki tudja, nem értem a pasikat.. :(
2013. febr. 20. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, lehet hogy teljesen más dolga van és azért nem ér rá. Ha legközelebb beszéltek célozgass a randira és próbáld kideríteni mit gondol most. :)
2013. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen volt először. Aztán nem hagytam magam, mert éreztem a kémiát mindkét félről, így sikerült meghódítani. 9 éve tart. Kicsit legyél rámenős és talpraesett, kérdezd meg mi a baja.
2013. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt már rá példa, hogy kicsit rámenősebb voltam egy fiúnál, az eredmény hatalmas pofára esés volt. Éppen ezért félek ettől a helyzettől. Pedig egyébként minden jel arra mutat, hogy nem vagyok közömbös neki. Nagyon sok zenét küldtünk már egymásnak, és megfigyeltem, hogy a legtöbbször valami szerelmi témájút (pl. Ed Sheeran Give me love és hasonlók), ezenkívül volt olyan, hogy írta, hogy nagyon szívesen átölelne, mert arra lenne szükségem szerinte, vagy éppen azt írta, hogy jó lenne odabújni valakihez. Ezek mind olyan dolgok, amik önmagában nem jelentenek semmit, de így együtt már talán jelent valamit.

Ettől függetlenül még mindig tartok attól, hogy kezembe vegyem az irányítást, mert félek, hogy esetleg félreértettem valamit és nem is akar tőlem semmit.


Viszont ez a helyzet sem jó, látom, érzem magamon, hogy ez így nem maradhat. Folyamatosan ezen agyalok, különböző elméleteket gyártok, hogy vajon miért nem keres és magamat hibáztatom, hogy valamit tuti elszúrtam. És ez nem jó. Nagyon nem jó. Tegnap már kibőgtem magam, sírva aludtam el, ma este megint kisírtam magam, de nem hogy nem könnyebb, csak nehezebb tőle.

Szóval lehet mégiscsak írok majd neki holnap, hátha lesz valami előrelépés a dologban. Még meglátom..


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 20. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi, olyan nagy pofáraesés nem lehet. MAx azt mondja, hogy részéről nem kölcsönös. Akkor mi van? 18 éves vagy, lesz még ezer másik, ha ez nem jön össze. Nem azt mondom, hogy mássz rá, de keresd, és kérdezd meg tőle mi a helyzet. ÉS pláne ne agyalj, mert az egésznek semmi értelme, én is ilyen vagyok. Amikor ez nálunk volt, kiderült, hogy vizsgaidőszak miatt sokat tanult, és neki fel sem rémlett az agyában, hogy ez a másiknak milyen szarul esik. Kérdezz rá mindenképp légy bátor, és írd meg mi lett. Szorítok! Írhatsz priviben is ha ide mégsem akarod:)
2013. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát úgy döntöttem, ha ma nem jelentkezik, keresem én. Tudom, hogy sok dolga van, mert dolgozik és tanul is, most fog érettségizni ő is, de nem tudom, hogy ezért hanyagolhat-e, mert végül is eddig is dolgozott és járt suliba egyszerre, mégis mindig keresett, írt, érdeklődött.. Szóval nem tudom, szeretném magam ilyesmikkel nyugtatni, hogy csak sokat kell tanulni, sokat dolgozik, nagyon fáradt, de tudom, hogy korábban is nagyon fáradt volt és sokat tanult, dolgozott, mégis keresett..

2013. febr. 21. 06:21
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyan eltelt már azóta egy év, de mi sült ki belőle?:)
2014. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az első igazán nagy pofon az élettől a szerelem terén. Akkor csak jó barátok maradtunk, de éreztük, hogy ez több, végül tavasszal megint találkozgattunk, voltam lent nála, bemutatott az anyukájának is, a barátaival is elhívott közös programra meg ilyesmi. Azt hittem, van esélyem, de pár hét után kiderült, hogy ő nem akar kapcsolatot. Szóval szépen felültetett a lóra..
2014. febr. 23. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!