Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
van egy lány aki állandóan néz ha ott vagyok pl most is a buszon, de aki közös ismerős lenne az meg azt mondja, hogy ez biztos hogy nem fog összejönni, mert túl jó nő hozzád
2013. febr. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, h tetszel neki, de az is lehet, h csak visszanéz rád, mert folyton őt bámulod :)

egy próbát megér, ha nem mégy oda hozzá, soha nem fog kiderülni

2013. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért néz, mert nincs pénze az állatkertre, ahol nézhetne majmokat.

XD


Az, hogy valaki mindig néz, nem azt jelenti feltétlenül, hogy bejössz neki. Engem is a buszon szokott nézni egy lány, de tudom, hogy ha tudna, akkor megölne a gondolataival. Ő egy magyargyűlölő családból származik. Köztem és bátyja között többször történt verekedés, mert ő belém kötött, én meg laposra vertem. Az apja is többször átjött hozzánk, és nagy pofával szidta a magyarokat, őt az apám vágta pofon.

2013. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én nem verekedtem a bátyjával, és nem hiszem hogy van neki bármi kattantatja
2013. febr. 22. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
simán lehet, h tetszel neki. nem számít, hogy a haverjaid mit gondolnak. attól még, h jó csaj lehet esélyed nála. mosolyogj rá egyszer és nézd meg mi történik. ha visszamosolyog, tuti bejössz neki;)
2013. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de lehetséges. Vannak olyan emberek, akiket folyton reflexből megnézek, ahogy felbukkannak, de amúgy nem feltétlen jönnek be, szóval próbálok egyből el is nézni.


Volt amúgy nekem is ilyen, rászedtem magam és tök jót dumáltam a csajjal, de elcsesztem a végére, mert be voltam tojva, szóval nem lett semmi


17/F

2013. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!