Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet facebook-on meghódítani valakit?

Figyelt kérdés

Jó,hülye a kérdés,de komolyan.Itt szoktunk mindig beszélgetni,én nem akarom felhozni a találkozást,mert mégiscsak a fiú dolga.

Hogyan viselkedjek,mikről dumáljunk,hogy felkeltsem az érdeklődését?Mennyire működik a "leszarom" taktika,hogy én nem keresem,megvárom,míg ő ír ( ő is szokott amúgy )?

18L


2013. febr. 22. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A "leszarom" taktika nálunk srácoknál nem működik. Ha nem keresed, józan paraszti logika alapján azt fogja gondolni, h nem érdekel téged, és hanyagolni fog.
2013. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen elvileg nekünk kéne kezdeményezni , de azért néha jól jön, ha csaj is ránk ír és akkor tudjuk mi a helyzet

első válaszoló, a kérdező csaj csak ugy mondom :D

2013. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele h csaj, ebből gondolom, h egy fiút akar meghódítani :)
2013. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a leszarom technikák nálunk fiúknál nem működik, ezt én csajoknál szoktam sikeresen alkalmazni, de ha velem csináljat azt a caj, hogy leszar, akkor én lépek tovább olyan lányra, akire érdemes is időt és energiát pocsékolni. Most is van egy csaj, tök aranyos, hogy folyton érdeklődik, neki szívesen is adok esélyt, ilyen lányokra van szükség és nem elérhetetlen hercegnőkre.
2013. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!