Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mivel lehet buliban elcsábítani?

Figyelt kérdés

Egy éjszakára.

Hosszú beszélgetés?

Milyen kinézet kell?

Kellemes hang, intelligens beszéd, humor?

Számít ilyenkor, ha van saját kocsija és lakása?


2013. febr. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hát erre én is kíváncsi lennék . :D eddig sehogy sem jött össze :D
2013. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

KÜLSŐ,KÜLSŐ,KÜLSŐ!

19/L

2013. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az a nyerő, ha

- helyes vagy átlagos az arca (tehát nem kell a legjobbnak lenni, de azért nekem jöjjön be),

- van rajta márkás karóra (nem tudom miért, de kell :D)

- jó férfias illata van

- tetszik a mozgása


Most leírtam annak a kinézetét, akivel eyszer összejöttem buliban. Egyszer ültünk le beszégetni, de nem sokat. Nekem a sok duma nem jön be. Egy buli a kinézetről szól, az élvezetekről, nem pedig párkapcsolatokról, meg hétköznapi viccelődésekről...persze ez csak az én véleményem.


18/L

2013. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

milyen legyen az a külső?

vékony gyerek, ecsetfejjel, fülbevalóval, v-nyakú pólóval és kilátszó alsóval?

vagy?

2013. febr. 22. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyen jól öltözött, és helyes!
2013. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, kérdező, nem ezeket a sablonos tulajdonságokat kell megfogni, kiemelni. Ha ránézek, tetszen úgy all in all. Az összhang a lényeg, nem pedig ilyne apró trükkök, meg csak V-nyakú felső vagy csak fülbevalós/nem fülbevalós. Kinek mi jön be, ízlések és pofonok.


És a belső nem számít, már csak azért sem, mert egy éjszaka alatt akárminek megjátszhatod magad, egy ember megismeréséhez pedig idő kell.

2013. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baz-e. Gondolkozz. Ha erre van tuti biztos recept, akkor szerinted sok pasas miért maszturbál a buli kellős közepén, a buli színhelyén lévő mellékhelységben? Én már láttam rá példát. Megyek a budira, és valamiért nem volt jól bezárva az ajtó, benyítok, és látom, hogy az ipse ott cibálja a f@szát.
2013. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

CSak kérdezd meg van e kedve buliba menni

Nálam nem nagyon számít a külső de a kilátszó alsótól hányingerem van

És szeretek bulizni :)

2013. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!