Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexuális beállítottsás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális beállítottsású vagyok, ha férfi létemre nőnek érzem magam, de csak a nőket szeretem, a férfiaktól pedig undorodom (a saját nem szervemtől is)?

Figyelt kérdés
Olyan ez, mintha egy meleg nő lenék, férfi testben. Van erre valami megnevezés?
2013. febr. 23. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hűha
2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

idióta?

nyafogó szűz kisfiú?

2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, négy éve tart a mostani kapcsolatom és kisfiúnak sem nevezném magam.
2013. febr. 23. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Transzvesztita.
2013. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen,lehet gyógyítani...

Mert hogy nem a szexualitás miatt van,az biztos.A homoszexuálisok ahogy tudjuk,betegek,gyógyíthatatlanok,ez meg lelki betegség.

2013. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Transzexuális vagy. És csak hogy megnyugtassak mindenkit ez nem betegség. Ahogy a homoszexualitás sem betegség.
2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
szerintem akaszd fel magad... nem kell ilyen ember a társadalomnak... nem véletlen hogy a bu*ik is kitaszítottak... korcsok.. a társadalom alja.. ÉS EZ NEM VICC.:D
2013. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem Transzexuális mert azok a férfiakat szeretik...


Háát...Te egy férfi bőrbe született leszbikus nő vagy :P

2013. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
FINNYÁS
2013. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a nőkhöz vonzódik, még transzszexuális.


transzszexualitás: amikor egy ember nemi tudata ellentmond a testi nemi szerveinek (például férfitestben élő nő, aki biológiailag férfi, lelkileg viszont nő).


Az egyén tulajdonságai, tehát, hogy minek érzi magát, felül áll azon, hogy más emberekhez hogyan vonzódik, tehát, ez esetben, hogy a nőkhöz hogyan viszonyul.

6-os voltam.

2013. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!