Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem szeretik, ha belenyúlnak a köldökükbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, és nem, nem vagyok fanatikus köldökbenyúlkálós, de nem értem, miért mindig az a reakció, hogy

"ezt ne csináld többet"

"áá... hagyd abba!!"

...


már ott tartok, hogy csakazért is kíváncsi vagyok, ki hogy reagál, mert nem értem miért olyan szar érzés :D


2013. febr. 24. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de én sem szeretem... Nem jó érzés.
2013. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó érzés, azt hagyd ki.
2013. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

jó... én sem szeretem, de nem ugrok össze töle, és mindig tök komoly a reakció, nem ilyen viccelödös...

jobban nem tudom elmagyarázni

2013. febr. 24. 10:25
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
miért nem inkább a heréiket markolászod...?
2013. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mert most el voltam utazva, tegnap jöttem haza, haverokkal voltam, és nem szoktam a heréjüket markolászni, de biztos bennem van a hiba...
2013. febr. 24. 10:39
 6/17 anonim ***** válasza:

De mit keresel a köldökébe? Ha megsimogatod, megpuszilgatod, azért biztosan nem szól,

De mit keresel benne?

Fordítva tapasztaltam, hogy egy lánynak sokat számít, ha szép a köldöke, különösen, ha bikiniben vagyunk. De sosem gondoltam arra hogy hű de szép a köldöke, ha megláttam egy helyes fiút fürdőruciban, vagy anélkül.

2013. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

megcsikiztek, és amikor "visszatámadtam", beleböktem egy köldökbe, és egyböl hiszti lett belöle, és kíváncsi lettem

ennyi..

ha meg valakivel odáig jutok, nem böködöm a köldökét :)

2013. febr. 24. 10:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Énmax addig nyúlkálok a köldökömbe amíg kiszedem a napi "köldökszöszt" amúgy nem szeretem tapicskolni.


29/F

2013. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
10:39 pontosan, benned van a hiba :)
2013. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

köszönöm :)

mostmár ezt is tudom

2013. febr. 24. 10:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!